نسخه رایگان بازی Death Stranding در فروشگاه Epic Games

کاربران رایانه های شخصی می توانند بازی Death Stranding را برای مدت محدودی به صورت رایگان از فروشگاه اپیک گیمز دانلود کنند.

در اخبار اخیر بازی، متوجه شدیم که فروشگاه Epic Games، Death Stranding، اولین محصول کوجیما پروداکشنز را برای کاربران رایانه های شخصی رایگان کرده است. این بازی که در کریسمس سال گذشته به مدت 24 ساعت در اختیار بازیکنان قرار گرفت تا 4 ژوئن (25 اردیبهشت) رایگان خواهد بود و پس از آن تاریخ جای خود را به بازی معمایی دیگری خواهد داد که هنوز فاش نشده است.

از زمان راه‌اندازی در دسامبر ۲۰۱۸، فروشگاه Epic Games بازی‌های رایگان زیادی را به کاربران خود هدیه داده است. سال گذشته، این فروشگاه به بازیکنان 99 بازی رایگان به ارزش 2240 دلار داد. البته در سال 2021 در مجموع 89 بازی رایگان به ارزش 2120 دلار در اختیار کاربران قرار گرفت. Epic می گوید گیمرها در سال گذشته بیش از 700 میلیون بازی رایگان به حساب خود اضافه کردند.

فروشگاه Epic Games در سال 2023 Mega Sale را راه‌اندازی می‌کند و تا 25 ژوئن (15 ژوئن)، بسیاری از بازی‌ها با 75 درصد تخفیف در فروش هستند. در طی این حراج، این فروشگاه کوپن تخفیف 25 درصدی برای خرید اقلام بالای 14.99 دلار در اختیار کاربران قرار داد. بازیکنان با هر خرید یک کوپن تخفیف 25% اضافی دریافت خواهند کرد. علاوه بر این موارد، طرح Epic Rewards نیز در اختیار کاربران فروشگاه اپیک گیمز قرار گرفته است که با هر خرید 5 درصد از کل قیمت را پس می دهد تا در خریدهای بعدی استفاده شود.

  بنچمارک کارت گرافیک چینی MTT S80; رقیب ضعیف برای RTX 3060

بازی Metro: Last Light به مدت یک هفته به صورت رایگان در اختیار کاربران Steam قرار دارد. شرکت 4بازی ها این پیشنهاد ویژه به مناسبت دهمین سالگرد انتشار این بازی شوتر پسا آخرالزمانی ارائه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید