نمایش بازگشت جان سینا برای بازی در نقش جیکوب تورتو در ویدیوی فیلم Fast X

یونیورسال پیکچرز تریلر جدیدی از فیلم Fast and Furious 10 منتشر کرده است که در آن جان سینا در نقش جیکوب تورتو باز می گردد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که یونیورسال پیکچرز یک ویدیوی جدید Fast X را برای نمایش ارائه کرده است. جان سینا او نقش جاکوب تورتو را بازی می کند. این بازیگر آمریکایی که در سال 2021 با فیلم F9 وارد سریال Fast and Furious شد، برای ایفای نقش در قسمت دهم بازمی گردد. فیلم Fast and Furious 10 برای اولین بار در تاریخ 29 می 1402 (19 می 2023) برنامه ریزی شده است.

دانلود ویدیو آپارات

لوئیس لتریرکارگردان فیلم Transporter 2 (Transporter 2) پس از جاستین لین او روی صندلی کارگردانی فیلم سریع و خشن 10 نشست و با شروع فیلمبرداری از سمت کارگردانی منصرف شد. جاستین لین، نویسنده F9: The Fast Saga، فیلمنامه Fast X را نوشته است. دن مازو نوشته شده است. نیل موریتزجاستین لین، جف کرشنبام و سامانتا وینسنت نزدیک به ون دیزل آنها مسئول آماده سازی پروژه بودند.

در خلاصه داستان فیلم Fast X می خوانیم: «در فیلم Fast and Violent، 5 Dom و گروهش یک قاچاقچی برزیلی مواد مخدر به نام Hernán Reyes را کشتند. چیزی که آنها نمی دانند این است که پسر ریس، دانته، شاهد همه چیز بوده است و 12 سال گذشته را صرف برنامه ریزی برای رویارویی با Dom کرده است. طرح دانته خانواده دام را از لس آنجلس به دخمه های رم، از برزیل تا لندن و از پرتغال تا قطب جنوب پراکنده می کند. اتحادهای جدیدی شکل می گیرد و دشمنان قدیمی با هم درگیر می شوند، اما وقتی Dom به هدف نهایی دانته پی می برد همه چیز تغییر می کند.

  کاهش قابل توجه قیمت در پردازنده های سری Ryzen 7000

ون دیزل میشل رودریگز، تایریس گیبسون، لوداکریس، جوردانا بروستر، ناتالی امانوئل، سونگ کانگجان سینا جیسون استاتهام و اسکات ایستوود آنها در حال تکرار نقش های قبلی خود در فیلم Fast X هستند. بازیگران جدید فیلم نیز می توانند باشند جیسون موموآبازیگر فیلم آکوامن دانیلا ملکیوربازیگر فیلم “جوخه انتحار” (Suicide Squad) بری لارسونبازیگر فیلم کاپیتان مارول و آلن ریچسونبازیگر ریچر اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید