احتمال حضور شخصیت های غیرمنتظره در بازی Mortal Kombat 1

فروشگاه آمازون ایتالیا جزئیات جدیدی در مورد فهرست شخصیت های Mortal Kombat 1 فاش کرده است.

استودیوی Netherworld به تازگی بازی Mortal Kombat 1 را معرفی کرده است که قرار است در سال جاری راه اندازی مجدد سری Mortal Kombat برای پلتفرم های PC، Nintendo Switch، PlayStation 5 و Xbox Series X باشد. Xbox Series S منتشر خواهد شد. نسخه استاندارد این بازی 70 دلار قیمت دارد و دو نسخه پرمیوم و یک نسخه کلکسیونی به همراه آن عرضه می شود. خریداران این دو نسخه می توانند به کمبت پک دسترسی پیدا کنند که باعث اضافه شدن شخصیت های بیشتری به بازی می شود. اکنون لیستی از مبارزانی که در قالب DLC به Mortal Kombat اضافه خواهند شد فاش شده است.

بر اساس این اطلاعات فاش شده، ظاهرا شاهد 6 جنگنده از جمله Quan Chi، Ermak و Takeda از نسخه های قبلی به همراه Pacemaker از دنیای DC، Homelander از سری The Boys و Amy Man از انیمه Invincible در Mortal Kombat 1 خواهیم بود. در گزارش های قبلی به احتمال حضور پیس میکر و هوملندر در Mortal Kombat 1 اشاره شده بود و در کنار آن ها از Conan the Barbarian به عنوان یکی دیگر از شخصیت های مهمان یاد شده بود.

حضور احتمالی Omni Man و Homelander در Mortal Kombat 1

علاوه بر این، طبق اطلاعات فاش شده در وب سایت آمازون، پنج Kameo Fighters به ​​عنوان شخصیت های فرعی در Mortal Kombat 1 جدا از فهرست اصلی مبارزان ظاهر خواهند شد. جانی کیج، ترمور، ماوادو، آفتاب پرست و فررا این پنج قطعه غیر تور را تشکیل می دهند. جانی کیج یکی از مبارزان اصلی در زمان عرضه Mortal Kombat 1 خواهد بود و دیدن نام او در فهرست جالب است.

  فروش کنسول پلی استیشن 5 در ژاپن همچنان در حال رشد است

استودیوی Netherworld قبلا اعلام کرده بود که به دنبال نقشی در گذشته است ژان کلود ون دم، ستاره اکشن فیلم در نقش جانی کیج بود. اکنون به نظر می‌رسد یکی از پوسته‌های جانی کیج با ظاهر آن بازیگر در دسترس خواهد بود.

Mortal Kombat 1 در تاریخ 28 سپتامبر (19 سپتامبر) سال جاری عرضه خواهد شد و خریداران Premium و Collector’s Edition می توانند پنج روز زودتر آن را تجربه کنند. علاوه بر این، تمامی بازیکنانی که بازی را پیش خرید می کنند، به تست بتای آن در ماه آگوست دسترسی خواهند داشت.

شما می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار Mortal Kombat با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید