اپلیکیشن رسمی و مستقل ChatGPT برای iOS منتشر شد


OpenAI که به لطف تولید هوش مصنوعی ChatGPT به شهرت جهانی رسید و اخیرا همکاری نزدیکی را با مایکروسافت آغاز کرده است، به تازگی برنامه رسمی و مستقل ChatGPT را برای کاربران iOS منتشر کرده است که دانلود و استفاده از آن کاملا رایگان است. این برنامه چت کردن با ربات را در حین حرکت و خارج از خانه یا محل کار آسان می کند و دارای ویژگی های بسیار خوبی است.

از جمله ویژگی‌های برنامه تلفن همراه ChatGPT، پشتیبانی آن از دستورات صوتی است که توسط مدل منبع باز اختصاصی OpenAI تشخیص گفتار Whisper ارائه می‌شود. علاوه بر این، این برنامه سابقه چت شما را در نسخه وب ChatGPT و سایر دستگاه ها با حساب شما همگام می کند.

ChatGPT برای iOS

علاوه بر این، مشترکین ChatGPT Plus می توانند به نسخه ارتقا یافته GPT-4 دسترسی داشته باشند و به ویژگی های جدیدی که ممکن است در آینده ظاهر شوند نگاهی اولیه داشته باشند. همچنین زمان پاسخگویی برای این دسته از کاربران سریعتر از حد معمول است.

از امروز، کاربران iOS می توانند برنامه رسمی ChatGPT را از اپ استور (لینک منبع در انتها) در ایالات متحده دانلود کنند، اما سایر کشورها به زودی آن را دریافت خواهند کرد. همین امر در مورد کاربران اندروید نیز صدق می کند و طبق گفته OpenAI، این کاربران به زودی می توانند برنامه ChatGPT را دانلود کرده و از آن استفاده کنند.

لینک دانلود برنامه رسمی ChatGPT از اپ استور اپل


  Top Gun Maverick از آواتار 2 در فروش جهانی پیشی گرفت

دیدگاهتان را بنویسید