رویارویی پدر بمب اتمی و ژنرال لزلی گرووز در اوپنهایمر

مجله توتال فیلم تصاویر جدیدی از اوپنهایمر به کارگردانی و نویسندگی کریستوفر نولان را منتشر می کند.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که مجله توتال فیلم تصاویر جدیدی از فیلم پر ستاره اوپنهایمر به کارگردانی کریستوفر نولان یکی از این تصاویر تقابلی را منتشر کرده است جی. رابرت اوپنهایمر با ژنرال لزلی گرووز نمایش ها و تصاویر دیگر کیلیان مورفی و عوامل تولید فیلم را نشان دهید. درام بیوگرافی اوپنهایمر برای اکران در 30 جولای 1402 (21 ژوئیه 2023) تنظیم شده است.

رویارویی پدر بمب اتمی و ژنرال لزلی گرووز در اوپنهایمر

در انتظار کیلیان مورفی در جاده در اوپنهایمر

کریستوفر نولان در صحنه فیلمبرداری اوپنهایمر

یونیورسال در خلاصه داستان فیلم برای اوپنهایمر نوشت: «این فیلم ماجراهای یک فیزیکدان نظری و رئیس آزمایشگاه لوس آلاموس به نام جی. رابرت اوپنهایمر، که در طول جنگ جهانی دوم در تولید اولین بمب اتمی در پروژه منهتن نقش بسزایی داشت. کریستوفر نولان نویسنده و کارگردان اوپنهایمر بود. این اولین فیلم او برای یونیورسال پس از ترک برادران وارنر است. و تنت را صادر کرد.

کیلیان مورفی، رابرت داونی جونیور، مت دیمون، امیلی بلانت، فلورانس پیو، رامی مالک، بنی صفدی، جاش هارتنت، دین دی هان، جک کواید، متیو مودین، آلدن ارنرایش، دیوید کرومهلز، کنت برانا، داوود داسمالچیان، دیلن آرنولد، اولی هاسکی است، جیسون کلارک، جیمز دارسی، مایکل آنگارانو، گای برنت، دنی د فراری، هریسون گیلبرتسون، اما دومان، گری اولدمن و ماتیاس شوایگوفر آنها از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم اوپنهایمر ایفای نقش می کنند.

فیلم اوپنهایمر بر اساس کتاب برنده جایزه پولیتزر، پرومتئوس آمریکایی: پیروزی و تراژدی جی رابرت اوپنهایمر ساخته شده است. کای برد و مارتین جی. شروین متوفی تمام شده است. چارلز روآن از اطلس اینترتینمنت، کریس نولان و اما توماس آنها به عنوان تهیه کننده این فیلم فعالیت می کنند و کمپانی یونیورسال پخش جهانی آن را بر عهده دارد.

  توسعه 8 پروژه برای ریمیکس و ریمستر از استودیو Take-Two

دیدگاهتان را بنویسید