سامسونگ ویژگی صدای فراگیر Galaxy Buds 2 Pro را برای افراد کم شنوایی بهبود بخشیده است

بهبود صدای فراگیر Galaxy Buds 2 Pro
افرادی که کم شنوایی خفیف تا متوسط ​​دارند، اکنون می توانند صداهای محیط را بهتر از قبل با کمک بهبود صدای محیط در هدفون Samsung Galaxy Buds 2 Pro بشنوند. پیش از این، کاربران به سه سطح قابل تنظیم افزایش صدای محیط دسترسی داشتند، اما اکنون دو سطح جدید اضافه شده است.

آزمایشگاه تحقیقات پیری و سمعک دانشگاه آیووا یک کارآزمایی بالینی را برای ارزیابی اثربخشی و عملکرد این ویژگی انجام داد، طبق نتایج منتشر شده، Galaxy Buds 2 Pro می تواند به طور موثر گفتار افراد مبتلا به کم شنوایی خفیف تا متوسط ​​را درک کند. ارتقا یافته است علاوه بر این، آزمایش مشابهی در مرکز پزشکی سامسونگ انجام شده است که نشان می دهد این ویژگی می تواند به افراد کم شنوایی کمک کند.

سامسونگ با بهبود ویژگی صدای فراگیر گلکسی بادز 2 پرو، به کاربران این امکان را داده است که آن را بر اساس نیازهای مختلف خود تنظیم کنند. در واقع کاربران می توانند صدا را از چپ به راست تنظیم کرده و صدای محیط را در 5 سطح مختلف از آهسته تا تمیز بهینه سازی و سفارشی کنند.

سامسونگ برای این ویژگی قابلیتی به نام Adapt Ambient Sound را نیز در نظر گرفته است که به کاربران امکان می دهد صدای محیط را با وضوح بیشتری بشنوند. سامسونگ به تدریج ارتقاء صدای فراگیر را برای کاربران گلکسی بادز 2 پرو از طریق به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری در هفته آینده ارائه خواهد کرد.

در همین راستا، هان گیل مون، رئیس آزمایشگاه صدای پیشرفته سامسونگ تحت بخش تجربه موبایل، گفت که بسیار خوشحالیم که می‌توانیم Galaxy Buds 2 Pro را در روز جهانی آگاهی به کاربران خود معرفی کنیم. وی افزود ما این کار را ادامه خواهیم داد تا هر کاربری بتواند در هر زمان و هر مکان بهترین صدای ممکن را با این هدفون سامسونگ بشنود.

  توضیح سازندگان در مورد مسیر هنری و پیگلین در تریلر بازی Minecraft Legends

منبع: آخرین خبر

دیدگاهتان را بنویسید