شخصیت ها برای مبارزه با جرم و جنایت در پوستر شخصیت کارتونی Spider-Man: Across the Spider-Verse آماده می شوند.

Sony Pictures پوستر شخصیت و کلیپ جدید انیمیشن Spider-Man 2 را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که Sony Pictures پوستر شخصیت و کلیپ جدیدی از انیمیشن مورد انتظار Spider-Man: Across the Spider-Verse را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. در این پوسترها شخصیت هایی مانند مایلز مورالز، گوئن استیسی، گربه عنکبوتی، مرد عنکبوتی 2099، اسپایدر پانک، زن عنکبوتی و پیتر بی. پارکر در کنار شخصیت شرور Spot نشان داده شده است.

پوستر پیتر بی پارکر در فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse

پوستر گوئن استیسی در فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse

سونی پیکچرز همچنین کلیپ جدیدی از دنباله انیمیشن برنده اسکار Spider-Man: Into the Spider-Verse منتشر کرد که بر روی شخصیت های گوئن استیسی و مایلز مورالس تمرکز دارد. در این ویدیو، مایلز مورالس و گوئن استیسی در حال قدم زدن در شهر نیویورک دیده می شوند. انیمیشن Spider-Man: Among the Spider World در تاریخ 12 ژوئن (2 ژوئن) اکران خواهد شد.

دانلود ویدیو آپارات

شامیک مور به عنوان مایلز مورالس، هایلی استاینفلد مانند گوئن استیسی، جیک جانسون همانطور که پیتر بی پارکر، عیسی راعی مثل اسپایدر وومن دانیل کالویا مثل اسپایدر پانک، کاران سونی مثل مرد عنکبوتی هندی، اسکار آیزاک به عنوان مرد عنکبوتی 2099، جیسون شوارتزمن مثل یک لکه برایان تایری هنری مانند جفرسون دیویس، لونا لورین ولز مانند ریو مورالس، گرتا لی در نقش لیلا اندی سمبرگ، راشل دراخ، یورما تاکونی و شی ویگهام از جمله صداپیشه هایی که در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse بازی می کنند.

در خلاصه داستان Spider-Man: Across the Spider-Verse آمده است: «مایلز مورالس برای فصل بعدی حماسه Spider-Verse بازمی گردد و پس از اتحاد مجدد با گوئن استیسی، مرد عنکبوتی خیرخواه بروکلین به جهان های موازی پرتاب می شود. جایی که تیمی از عنکبوتیان سعی در محافظت از کیهان دارند. اما در حالی که قهرمانان بر سر چگونگی مقابله با یک تهدید جدید درگیر می شوند، مایلز مورالس خود را در مقابل دیگر عنکبوتیان قرار می دهد و باید معنای قهرمان بودن را دوباره تعریف کند تا عزیزانش را نجات دهد.

  سازندگان Gotham Knights در تلاش هستند تا مشکلات نسخه کنسولی بازی را با یک آپدیت برطرف کنند.

خواکیم دوس سانتوس، نیروهای کمپ و جاستین کی تامپسون آنها انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse را رهبری کردند و فیل لرد، کریس میلر و دیوید کالاهام فیلمنامه آن را نوشتند. کریس میلر، امی پاسکالفیل لرد آوی آراد، کریستینا استاینبرگ و آلونسو رووالکابا آنها به عنوان تهیه کننده این انیمیشن کار کردند. همچنین یکی از تهیه کنندگان اجرایی انیمیشن Spider-Man 2 می باشد: پیتر رمزی و آدیتیا سود نقل شده.

دیدگاهتان را بنویسید