ویدیوی The Lord Of The Rings: Gollum از پشت صحنه بر روی قهرمان رنج‌دیده بازی تمرکز دارد

Daedalic Entertainment ویدیوی جدیدی از پشت صحنه فیلم The Lord Of The Rings: Gollum منتشر کرده است.

زمان زیادی تا انتشار بازی The Lord Of The Rings: Gollum باقی نمانده است و حالا در میان جدیدترین اخبار بازی، Daedalic Entertainment ویدیوی جدیدی از پشت صحنه این بازی منتشر کرده است. این ویدیو جزئیات بیشتری در مورد نحوه معرفی قهرمان رنج کشیده بازی توسط سازندگان ارائه می دهد.

بازی The Lord of the Rings: Gollum بر اساس کتاب The Fellowship of the Ring نوشته شده است جی. آر آر تالکین ساخته شده و بر ماجراهای قهرمان اسمیگل تمرکز دارد که در یک ماجراجویی فانتزی تاریک قدم در سرزمین میانه می گذارد. با توجه به اینکه قاب نازک گالوم برای مبارزه مناسب نیست، این شخصیت اغلب باید به توانایی های مخفی کاری خود متوسل شود و در مواقعی دستانش خون شود.

در The Lord of the Rings: Gollum یا می توانید به Smeagle گوش دهید و مهربانانه رفتار کنید یا تحت فرمان گولوم تسلیم خشونت شوید. البته شما مجاز به انجام هیچ کاری نیستید و باید خیلی با دقت تصمیم بگیرید. طرفداران سری ارباب حلقه ها باید منتظر حضور شخصیت های مختلفی مانند گندالف و حتی برخی از شخصیت ها در انتهای کتاب ها مانند عنکبوت غول پیکری به نام شلوب در این بازی اکشن ماجراجویی باشند.

بازی The Lord of the Rings: Gollum در تاریخ ۴ ژوئن (۲۵ اردیبهشت) برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و PC (در استیم و اپیک گیمز استور) عرضه خواهد شد. کاربران نینتندو سوییچ برای تجربه بازی The Lord of the Rings باید تا پایان سال 2023 صبر کنند.

  معرفی کراس اوور سری سونیک با بازی Fall Guys در تریلر

دانلود ویدیو آپارات

دیدگاهتان را بنویسید