Canon همچنین به دنبال شریکی در دنیای موبایل است


در گذشته شاهد همکاری های متعددی بین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند و دوربین بوده ایم، بنابراین تعجبی ندارد که کانن به عنوان یکی از مطرح ترین برندهای دوربین، در تلاش برای یافتن شریک مناسب در صنعت موبایل باشد. به گفته یک منبع غیررسمی اما نسبتا قابل اعتماد از صنعت موبایل به نام Digital Chat Station، برند معروف دوربین Canon به دنبال همکاری با یک سازنده گوشی هوشمند است.

از آنجایی که شرکت هایی مانند شیائومی و لایکا، اوپو/وان پلاس و هاسلبلاد، ویوو و زایس قراردادهای همکاری با یکدیگر امضا کرده اند، سازندگانی مانند اپل، سامسونگ، هوآوی، ایسوس، گوگل، ریلمی، آنر، سونی و موتورولا در حال حاضر هیچ شریکی ندارند. در بخش دوربین و می تواند نامزدهای بالقوه Canon باشد. با این حال، اپل، سامسونگ و گوگل از آن دسته شرکت هایی نیستند که بخواهند به دنبال چنین همکاری باشند و سونی علاوه بر ساخت گوشی های هوشمند، بخش دوربین خود را نیز دارد. بنابراین احتمالاً باید نام این شرکت ها را از لیست نامزدهای کانن حذف کنیم.

کانون

با توجه به اینکه Digital Chat Station یک منبع مستقر در چین است و به دنبال شایعات احتمالاً از همان کشور، یک شرکت چینی مانند Realme، Honor یا Huawei ممکن است Canon را در نظر بگیرد. متأسفانه در حال حاضر اطلاعات بیشتری در این مورد وجود ندارد و در این مرحله فقط می توان حدس و گمان زد. اما مطمئناً در آینده شاهد اخبار رسمی و غیر رسمی بیشتری در مورد Canon و نحوه ورود این برند شناخته شده به صنعت موبایل خواهیم بود.

  بدترین بازی های سال 2022 از نظر متاکریتیک


دیدگاهتان را بنویسید