امکان تعیین ماه انتشار Alan Wake 2

صداپیشه آلن ویک احتمالا ماه عرضه بازی است Alan Wake 2 فاش و اعلام کرد.

به گفته صداپیشه شخصیت اصلی بازی Alan Wake 2، این اثر ساخته شده توسط Remedy Studio، در اکتبر 2023 (اکتبر یا نوامبر 1402) منتشر خواهد شد. در مصاحبه ای در پادکست هیولاها، جنون و جادو، متیو پورتاالن ویک، صداپیشه مدعی است که یک روز در ماه اکتبر منتشر خواهد شد. او افزود که هفته گذشته برای کار روی این بازی به دفتر Remedi در فنلاند سفر کرده است.

او نمی توانست چیز زیادی در مورد خود بازی به اشتراک بگذارد. البته پورتا گفت که Ellen Wake 2 بازی بسیار بسیار خوبی خواهد بود. او ادامه داد که این کار یک بازی سخت و ترسناک خواهد بود و رمدی کارهای شگفت انگیزی انجام می دهد. اگر گفته های او درست باشد، احتمالا به زودی تاریخ انتشار Alan Wake 2 اعلام خواهد شد.این معرفی را می توان در فروشگاه پلی استیشن یا ایکس باکس برگزار کرد.

پیش از این گزارش شده بود که توسعه این بازی به خوبی در حال پیشرفت است و این بازی یک اثر واقعی نسل بعدی خواهد بود. شپشال نیکیکی از بنیانگذاران XboxEra و یکی از میزبانان پادکست این رسانه، در توییتر نوشت که شنیده است که Alan Wake 2 در مرحله پیشرفته توسعه قرار دارد و یک تجربه واقعی نسل بعدی را ارائه خواهد کرد. او همچنین گفت که اپیک گیمز، ناشر بازی، سرمایه‌گذاری هنگفتی روی دنباله الن ویک کرده است.

نیک چیز زیادی فاش نکرد. اما اطلاعات او با ادعای پورتا درباره تاریخ انتشار بازی و گزارش های قبلی درباره Alan Wake 2 مطابقت دارد. سام لیکمدیر خلاق Ramdi V کایل رولیکارگردان بازی قبلا اعلام کرده بود Alan Wake 2 بزرگترین و جاه طلبانه ترین بازی تاریخ این استودیو خواهد بود و بازی یک تجربه واقعی ترسناک و بقا را ارائه خواهد کرد.

  چگونه با سرمایه کم و دانش اقتصادی کسب درآمد کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید