سرعت اینترنت در تهران 7 واحد کاهش یافت

در آمار جدید ارائه شده توسط سایت جهانی اسپیدتست در ماه آوریل (22 فروردین تا 10 اردیبهشت) از افزایش سرعت اینترنت ثابت و افت یک پله ای سرعت اینترنت همراه در کشورمان صحبت می کنیم.

بر اساس این آمار جدید که بر اساس شاخص «میانه» تهیه شده است، اینترنت ثابت ایران با یک رتبه بهبود نسبت به ماه گذشته به رتبه ۱۴۶ رسید. سرعت دانلود اینترنت 11.97 مگابایت بر ثانیه، سرعت آپلود 2.28 مگابایت بر ثانیه و تاخیر 30 میلی ثانیه است. در این آمار سرعت دانلود و آپلود نسبت به ماه گذشته افزایش یافته است اما تاخیر همچنان 30 میلی ثانیه است.

افت یک جایگاهی اینترنت موبایل در آمار مربوط به این ماه، سرعت دانلود را به 35.98 مگابایت بر ثانیه، سرعت آپلود را به 10.95 مگابایت بر ثانیه و تاخیر را به 29 میلی ثانیه رساند.

در رتبه بندی پایتخت های جهان که به تازگی به آمار این سایت اضافه شده است، جایگاه تهران در بین پایتخت های جهان با 7 رتبه افت 2 رتبه در اینترنت همراه و 162 در اینترنت ثابت به رتبه 86 رسیده است. .

بر اساس شاخص «میان»، سرعت دانلود اینترنت همراه در تهران 35.54 مگابیت بر ثانیه، سرعت آپلود 10.58 مگابیت بر ثانیه و تأخیر 24 میلی ثانیه است.

در بخش اینترنت ثابت، «میانگین» سرعت دانلود اکنون 13.19 مگابیت در ثانیه، سرعت آپلود 2.72 مگابیت بر ثانیه و تأخیر 28 میلی ثانیه است.

این وب سایت از شاخص میانه که نقطه میانی داده های آماری است برای سنجش رتبه و کیفیت اینترنت در کشورهای جهان استفاده می کند.

  Honor 60SE معرفی شد; سومین و ارزان ترین عضو سری Honor 60

منبع: تجارت نیوز

دیدگاهتان را بنویسید