سونی در حال کار بر روی یک گوشی کوچک تاشو با تمرکز بر روی بازی است


شایعات جالبی در مورد پروژه جدید و هیجان انگیز سونی وجود دارد و گزارش ها حاکی از آن است که غول فناوری ژاپنی در حال کار بر روی یک گوشی کوچک با صفحه نمایش تاشو است که احتمالاً سری محبوب Compact خود را احیا خواهد کرد. با توجه به اینکه از سال 2018 تاکنون گوشی پرچمدار کوچکی وجود نداشته است، به نظر می رسد سونی می تواند بار دیگر سر و صدای زیادی در بازار موبایل ایجاد کند. با دی جی همراه باشید.

ایده جدید سونی: یک گوشی کوچک تاشو

طبق گزارش رسانه ژاپنی Sumahodigest، گوشی تاشو سونی بسیار شبیه به Samsung Galaxy Z Flip 4 خواهد بود، اما نمایشگر خارجی نخواهد داشت. این سبک طراحی نشان دهنده تعهد سونی به ایجاد فرمی زیبا و در عین حال فشرده و کوچک است. اگر گزارش ها درست باشد، این شرکت ژاپنی می تواند از روند پررونق فعلی نمایشگرهای تاشو استفاده کند و وارد رقابت با برندهای بزرگی مانند گوگل و سامسونگ شود.

جالب اینجاست که برخی از خودی ها گمانه زنی می کنند که گوشی تاشو سونی Xperia Fold نام خواهد داشت و به تمرکز احتمالی آن بر قابلیت های بازی اشاره می کند. با توجه به محبوبیت بازی های موبایلی، جای تعجب نیست که ببینیم سونی از تخصص خود در صنعت بازی برای ایجاد تلفنی بهینه شده برای تجربه بازی همهجانبه استفاده می کند.

گوشی تاشو سونی

اگرچه جزئیات تاریخ عرضه هنوز فاش نشده است، اما علاقه مندان به فناوری مشتاقانه منتظر شنیدن اطلاعات بیشتر در مورد تلفن تاشو سونی هستند. ترکیب بالقوه طراحی جمع و جور و کوچک با فناوری صفحه نمایش تاشو و قابلیت های بازی می تواند این گوشی را به موفقیت بزرگی در صنعت موبایل تبدیل کند.

  انتشار اخبار جدید از نسخه نسل نهم بازی The Witcher 3 در آینده نزدیک

در حالی که در حال حاضر همه رسانه های خبری منتظر تایید سونی و اطلاعات دقیق تر در مورد گوشی تاشو این شرکت هستند، کاملا واضح است که چشم انداز دنیای فناوری در حال تغییر و تحول است و شایعه ورود سونی به بازار گوشی های تاشو می تواند نویدبخش باشد. در این راستا.. در حال حاضر در میان شرکت های بزرگ دنیای موبایل، تنها اپل و سونی محصولاتی با صفحه نمایش تاشو عرضه نکرده اند. بنابراین احتمال ورود این شرکت ها به بازار محصولات تاشو در آینده نزدیک بسیار زیاد است و به خصوص انتظارات بسیار بالاتر از سونی است که همیشه به مرزها و ارائه محصولات نوآورانه معروف بوده است.


دیدگاهتان را بنویسید