نقش بندیکت کامبربچ در فیلم بیوگرافی باب دیلن با بازی تیموتی شالامه

بندیکت کامبربچ بازیگر نامزد 2 جایزه اسکار برای ایفای نقش یک خواننده مشهور به جمع بازیگران سریال A Complete Unknown اضافه شد.

جیمز منگولد، کارگردان آثاری مانند فیلم هویت، فیلم Walk the Line، فیلم 3:10 به یوما، فیلم ولورین، فیلم لوگان و فیلم فورد علیه فراری بعد از کارگردانی فیلم Indiana Jones and the Dial of Fate با همکاری سرچ لایت پیکچرز به فیلم بیوگرافی باب دیلن می رود و اکنون در آخرین اخبار سینما و تلویزیونیک بازیگر معروف به این فیلم اضافه شده است. ددلاین تایید کرد که بندیکت کامبربچ در فیلم A Complete Unknown بازی خواهد کرد.

پیش از این خبر حضور کامبربچ در فیلم زندگینامه باب دیلن فاش شده بود، اما تاکنون این موضوع به طور رسمی تایید نشده است. او قرار است در این فیلم نقش پیتر سیگر، خواننده و فعال مشهور فولکلور را بازی کند که با آثاری مانند Where Have The Flowers Gone؟ و به عنوان اگر من یک چکش داشتم شناخته می شود. سیگر یکی از حامیان دیلن است. تیموتی چالامه در نقش باب دیلن، مونیکا باربارو در نقش جون بائز و ال فانینگ در نقش سیلوی روسو قبلا برای A Complete Unknown تایید شده بودند.

تیموتی چالامی و باب دیلن

فیلمبرداری و تولید این فیلم قرار است تابستان امسال در نیویورک آغاز شود. جیمز منگولد مسئولیت کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه زندگینامه باب دیلن را بر عهده دارد. جی کاکس نویسنده کتاب Silence and Gangs of New York به منگولد در نوشتن فیلمنامه A Complete Unknown کمک کرد. تمرکز این فیلم بر لحظه دگرگونی باب دیلن در دهه 1960 خواهد بود، جایی که شاهد جریان دوران حقوق مدنی و تحولات ضد فرهنگی خواهیم بود.

  نجات جان یک فرد با ارتباط ماهواره ای آیفون 14

تجربه بندیکت کامبربچ در آثاری چون سریال شرلوک، فیلم اسب جنگی، سه گانه هابیت، فیلم دوازده سال بردگی، فیلم سفر ستاره ای به تاریکی، فیلم گوشت سیاه، فیلم ملک پنجم، فیلم بازی تقلید، فیلم جنگ کنونی، فیلم 1917، او همچنین قدرت سگ، دکتر استرنج، دکتر استرنج در چند جهان جنون، ثور: راگناروک، انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت، انتقام‌جویان: پایان بازی و مرد عنکبوتی: راهی برای خانه نداشت.

آثار بعدی کامبربچ در سال 2023 شامل The End We Start From و The Wonderful Story of Henry Sugar است و او در حال حاضر در پشت صحنه The Book of Clarence حضور دارد. انتظار می‌رود که کامبربچ در فیلم‌های Avengers و Doctor Strange 3 در نقش دکتر استرنج بازگردد. کامبربچ همچنین برای نقش‌هایش در The Imitation Game و The Power of the Dog دو بار نامزد اسکار شده است.

دیدگاهتان را بنویسید