بهترین برنامه ها برای ساخت انیمیشن با گوشی و تبلت

رتبه اول بهترین برنامه ساخت انیمیشن در گوشی اعم از اندروید و آیفون را می توان به برنامه FlipaClip اختصاص داد. برنامه ای که بسیاری از کاربران فکر می کنند عالی به نظر می رسد. Flipaclip این امکان را فراهم می کند که از نقاشی های مختلف کارتون هایی بسازید که شانس قرار گرفتن دارند لیست بهترین برنامه های آیفون.

علاوه بر این گزینه های زیادی از جمله انواع قلم مو، خطوط توری، خط کش و … را در اختیار کاربر قرار می دهد تا بتواند به راحتی از خلاقیت خود استفاده کند و طرح های جذابی خلق کند.

اما چیزی که سازنده انیمیشن FlipaClip را متمایز می کند، کتابخانه گسترده جلوه های صوتی آن است. البته لازم است نسخه پولی برنامه را خریداری کنید تا از ظرفیت کامل جلوه های صوتی و ترکیب بهتر آنها با انیمیشن لذت ببرید.

اپلیکیشن FlipaClip با قابلیت پشتیبانی از قلم هوشمند سامسونگ و حساسیت فشار برای عمق بخشیدن به نقاشی، تجربه بسیار خوبی در ساخت انیمیشن با گوشی خواهد داشت. حتی می توانید ویدیوهای دیگر را در برنامه پخش کنید و با استفاده از ابزار ارائه شده هر آنچه را که می خواهید به ویدیو اضافه کنید. بنابراین دور از انتظار نیست که برنامه FlipaClip در وسط باشد بهترین برنامه ها را برای اندروید قرار دهید.

نگران استفاده از برنامه FlipaClip به عنوان بهترین برنامه برای ساخت انیمیشن در گوشی خود نباشید، با اولین راه اندازی برنامه، فیلم آموزشی نحوه استفاده از تمام ظرفیت برنامه برای یادگیری نکات مهم نمایش داده می شود. استفاده از آن

  • پشتیبانی از فرمت های محبوب مانند GIF، IMAGE و SEQ.
  • اشتراک گذاری سریع اجتماعی
  • ویدیوی بیشتر در مورد نقاشی روی آن.
  • اضافه کردن متن با فونت های مختلف
  • رسم لایه های مخالف.
  تایید فیلم قاتلان ماه گل مارتین اسکورسیزی در جشنواره فیلم کن

نتیجه

اصولا در هر پلتفرمی، چه اندروید و چه دسکتاپ، برای ساخت یک انیمیشن ابتدا باید پلان های اولیه خوبی را ترسیم کنید و سپس به حرکت آن ها بپردازید. بنابراین، ابتدا باید s شروع به طراحی دیجیتالی کنید و سپس ایده های خلاقانه خود را با استفاده از بهترین برنامه های انیمیشن برای گوشی ها و تبلت ها به فیلم های متحرک تبدیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید