ساعت هوشمند Huawei Watch 4 می تواند کاربر را از افزایش قند خون مطلع کند

کمتر از ده روز پیش، هواوی از ساعت های هوشمند سری 4 رونمایی کرد و اکنون مدیر عامل محصولات مصرفی هوآوی ادعا می کند که Huawei Watch 4 می تواند کاربران را از افزایش سطح قند خون آگاه کند. در حالی که اپل واچ هنوز به چنین قابلیتی مجهز نشده است.

مدیر عامل محصولات مصرفی هوآوی با انتشار ویدئویی در شبکه اجتماعی Weibo اعلام کرد که این ساعت هوشمند به سرعت نوسانات سطح قند خون را تشخیص داده و به کاربر هشدار می دهد. در واقع این گجت پوشیدنی در صورت تشخیص افزایش ناگهانی قند خون در کمتر از 60 ثانیه کاربر را مطلع می کند.

سئو کول

ساعت هوشمند هواوی و هشدار سطح قند خون کاربران

هواوی ادعا می کند که ساعت هوشمند جدید آنها دارای ویژگی ردیابی غیر تهاجمی است قند خون خب این قابلیت در حال حاضر در ساعت های هوشمند اپل وجود ندارد و به نظر می رسد چینی ها در این زمینه از اپل جلوتر هستند.

«یو چنگ دونگ»، مدیر عامل محصولات مصرفی هوآوی، ویدئویی را در شبکه اجتماعی Weibo منتشر کرد که نحوه عملکرد این ویژگی جدید را نشان می دهد. لازم به ذکر است که هوآوی واچ 4 به قابلیت خواندن قند خون به تنهایی مجهز نیست و تنها زمانی که متوجه بالا بودن سطح قند خون شود به کاربر هشدار می دهد. در واقع، این عملکرد برای افرادی که در معرض خطر هیپرگلیسمی یا افزایش قند خون بیش از حد طبیعی هستند، مناسب است.

ویدیوی تبلیغاتی هواوی هشداری را نشان می دهد که خطر ابتلا به قند خون را برای کاربر نشان می دهد. به گفته یو، ساعت هوشمند این کار را با اندازه گیری 10 شاخص سلامت در 60 ثانیه انجام می دهد. این شرکت خاطرنشان می‌کند که این معیارها شامل ضربان قلب، ویژگی‌های امواج نبض و موارد دیگر است که نشان می‌دهد ساعت هوشمند فقط به نظارت محلی بر سطح قند خون کاربر محدود می‌شود.

  چگونه با استفاده از واتس اپ کارت های بانک فیش کنیم؟

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید