شایعه: اما استون پیشنهاد بازی در فیلم Fantastic Four را رد کرده است.

طبق شایعه ای جدید، استون پیشنهاد مارول برای بازی در ریبوت Fantastic Four را به دلیل دستمزد پیشنهادی رد کرد.

استودیوی مارول در حال راه اندازی مجدد Fantastic Four است، اما هنوز هیچ بازیگری برای این فیلم معرفی نشده است. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناین احتمال وجود دارد که برخی از بازیگران مشهور پیشنهاد حضور در این فیلم را نپذیرفته باشند. جف اسنایدر، یکی از اعضای مشهور فیلم، در یکی از قسمت‌های اخیر پادکست میکروفون داغ فاش کرد که اما استون، برنده اسکار، اولین انتخاب استودیو مارول برای بازی سو استورم، با نام مستعار زن نامرئی در چهار شگفت‌انگیز است.

با این حال، استون این پیشنهاد را رد کرد. اسنایدر می گوید که استون برای شرکت در ریبوت Fantastic Four از مارول حدود 20 میلیون دلار دستمزد درخواست کرده است که بسیار بیشتر از آن چیزی است که مارول می خواست. در واقع این موضوع می تواند مشکلات زیادی را برای دستمزد سایر اعضای این تیم ایجاد کند و مارول حداقل در قسمت اول تمایلی به پرداخت چنین هزینه ای ندارد. او ادامه داد تا آدام درایور را مثال بزند که گفته می شود فرصتی برای بازی در نقش رید ریچاردز با نام مستعار آقای شگفت انگیز دارد، اما دستمزد او در حد استون نیست.

اعضای تیم Fantastic Four در فضا

با این حال، اسنایدر می گوید که قرار بود استون به مدت 72 ساعت در فیلم چهار شگفت انگیز نقش زن نامرئی را ایفا کند، اما مارول می خواست دستمزد چهار شگفت انگیز در یک مبلغ ثابت تعیین شود تا از افزایش سرسام آور هزینه های فیلم جلوگیری کند. او همچنین گفت که باید دید مارول همچنان از نام‌های بزرگ برای این نقش استفاده می‌کند یا گزینه‌های کمتر شناخته شده اما امیدوارکننده را انتخاب می‌کند.

  تاسیس استودیو GPTRACK50 توسط تهیه کننده سابق Resident Evil

مت شچمن، کارگردان وانداویژن، ریبوت چهار شگفت‌انگیز را بر اساس فیلمنامه‌ای از جاش فریدمن، فیلمنامه‌نویس آواتار: راه آب، کارگردانی خواهد کرد. ریبوت Fantastic Four بخشی از ششمین مرحله از دنیای سینمایی مارول است، جایی که داستان Multiverse به پایان می رسد. فیلم Avengers: The Kang Dynasty و فیلم Avengers: Secret Wars بخشی از فاز ششم MCU هستند.

راه اندازی مجدد فیلم چهار شگفت انگیز برای اکران در 14 فوریه 2025 (بهان 26 1403) برنامه ریزی شده است. گفته می شود Fantastic Four فیلمبرداری و تولید خود را در ژانویه 2024 در لندن آغاز می کند.

دیدگاهتان را بنویسید