شایعه: بازسازی Metal Gear Solid 3 انحصاری PS5 نخواهد بود

Insider Gaming در گزارش اخیر خود جزئیات جدیدی از بازی Metal Gear Solid 3 Remake منتشر کرده است.

در ماه های اخیر شایعات زیادی در مورد بازسازی MGS3 برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر شده است. گزارش های زیادی حاکی از آن است که این بازی توسط استودیوی بازی سازی Virtuos در حال ساخت و طراحی است. حال در جدیدترین اخبار بازی، بر اساس گزارشی جدید از Insider Gaming Media، به نظر می رسد کنسول نسل نهم سونی تنها مقصد این اثر نخواهد بود.

بر اساس گزارش جدید تام هندرسون به گفته منابع ناشناس از Insider Gaming، بازسازی Metal Gear Solid 3: Snake Eater در انحصار PS5 نخواهد بود. هندرسون همچنین ادعا می کند که این بازی که نسخه اصلی آن در سال 2004 منتشر شد، در جریان نمایشگاه پلی استیشن آینده برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و PC معرفی خواهند شد.

در نهایت باید گفت که بر اساس شایعات موجود، به نظر می رسد این بازی در سال جاری عرضه شود. با توجه به فاصله زمانی کوتاه تا نمایشگاه پلی استیشن، به نظر می رسد به زودی شاهد اخبار جدید و رسمی از این پروژه باشیم.

پوستر بازی Metal Gear Solid 3 Remake

در گذشته گزارش های زیادی در مورد عرضه این بازی برای PS5 منتشر شده بود. رسانه ها ادعا می کنند که سونی قرارداد جدیدی با کونامی امضا کرده است. علاوه بر این، با توجه به انتشار نسخه بازسازی شده بازی Silent Hill 2 برای کنسول مذکور، افراد زیادی این فرضیه را مطرح کردند. در هر صورت، تنها زمان مشخص خواهد کرد که این شایعات درست یا نادرست هستند و حداقل باید تا چهارشنبه شب و زمان نمایشگاه پلی استیشن صبر کنیم.

  افزایش عرضه بازی های پلی استیشن روی رایانه شخصی

نطر شما چی هست؟ آیا با بازسازی Metal Gear Solid 3 موافقید، دیدگاه ها و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید