پایان مراحل تولید انیمیشن Spider-Man 2

جاستین کی تامپسون، کارگردان فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse، پایان تولید این انیمیشن مورد انتظار را اعلام کرد.

سونی پیکچرز سخت در حال کار بر روی دنباله فیلم برنده اسکار Spider-Man: Into the Spider-Verse است و هیجان طرفداران به اوج خود رسیده است. با توجه به اینکه زمان زیادی تا انتشار بازی Spider-Man 2 باقی نمانده است، طرفداران منتظر نظرات رسانه های مختلف هستند. با این حال ظاهرا ساخت این دنباله هنوز هم در حال حاضر کامل نشده است جاستین کی تامپسونکارگردان فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse در توییتر از پایان تولید آن خبر داد.

در خلاصه داستان Spider-Man: Across the Spider-Verse آمده است: «مایلز مورالس برای فصل بعدی حماسه Spider-Verse بازمی گردد و پس از اتحاد مجدد با گوئن استیسی، مرد عنکبوتی خیرخواه بروکلین به جهان های موازی پرتاب می شود. جایی که تیمی از عنکبوتیان سعی در محافظت از کیهان دارند. اما در حالی که قهرمانان بر سر چگونگی مقابله با یک تهدید جدید درگیر می شوند، مایلز مورالس خود را در مقابل دیگر عنکبوتیان قرار می دهد و باید معنای قهرمان بودن را دوباره تعریف کند تا عزیزانش را نجات دهد.

شامیک مور به عنوان مایلز مورالس، هایلی استاینفلد مانند گوئن استیسی، جیک جانسون همانطور که پیتر بی پارکر، عیسی راعی در نقش زن عنکبوتی، دنیل کالویا مثل اسپایدر پانک، کاران سونی مثل مرد عنکبوتی هندی، اسکار آیزاک به عنوان مرد عنکبوتی 2099، جیسون شوارتزمن مثل یک لکه برایان تایری هنری مانند جفرسون دیویس، لونا لورین ولز مانند ریو مورالس، گرتا لی در نقش لیلا اندی سمبرگ، راشل دراخ، یورما تاکونی و شی ویگهام از جمله صداپیشه هایی که در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse بازی می کنند.

  بازی فکری/ پازل جادویی اره منبت کاری اره مویی; "معمای جادویی"

خواکیم دوس سانتوس، نیروهای کمپ و جاستین کی تامپسون فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse را کارگردانی کرد. فیل لرد، کریس میلر و دیوید کالاهام فیلمنامه آن را نوشتند. کریس میلر، امی پاسکالفیل لرد آوی آراد، کریستینا استاینبرگ و آلونسو رووالکابا به عنوان تهیه کننده و پیتر رمزی و آدیتیا سود آنها به عنوان تهیه کننده اجرایی این انیمیشن واجد شرایط بودند. فیلم مورد انتظار Spider-Man: Into the Spider-Verse برای اکران در تاریخ 12 ژوئن در ایالات متحده برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید