اعتماد الکترونیک آرتز در اولین بازی فوتبال خود بدون مجوز فیفا

یکی از نمایندگان EA Sports می گوید آنها در اولین بازی فوتبال خود بدون مجوز فیفا بسیار مطمئن هستند.

در گفت و گو با میرر مدیا، دیوید جکسوننایب رئیس برند EA Sports از جدا شدن از فیفا و ساخت اولین بازی فوتبال خود بدون مجوز این شرکت صحبت کرد. او معتقد است که تصمیم الکترونیک آرتز برای جدایی از سازمان فوتبال به آنها این امکان را می دهد که بیش از گذشته در بازی خود نوآوری کنند.

او گفت: «انرژی زیادی در تمام استودیوهای ما در سراسر جهان برای رسیدن به جاه‌طلبی‌هایی که با این برند جدید برای خود تعیین کرده‌ایم وجود دارد. EA Sports FC چشم انداز ما برای آینده است. من فکر می کنم ما کار بسیار خوبی انجام دادیم و در طول زمان رابطه خوبی با فیفا داشتیم. اما اکنون زمان مناسبی است که مسیر جدیدی را تعیین کنیم و آینده را ترسیم کنیم تا بتوانیم انتظارات بازیکنان را برآورده کنیم و فکر می کنیم این کار به بهترین شکل از طریق پلتفرم ما قابل انجام است.”

هنگامی که به صراحت از او پرسیده شد که چرا هواداران باید منتظر چیزی باشند که به نظر می رسد یک تغییر ساده نام است، جکسون گفت که جدا شدن از فیفا می تواند منجر به تجربیات جدید و جذاب برای بازیکنان شود: «این یک تغییر ذهنی برای ما است. ما اکنون به طور گسترده به این فرصت و زمینه هایی فکر می کنیم که می خواهیم در آینده برای طرفداران تجارب ایجاد کنیم. ما به کارهایی که می‌توانیم در پایان سال جاری منتشر کنیم بسیار مطمئن هستیم.”

  علاقه خواننده باستیل به ساخت آهنگ برای Red Dead Redemption 3

بازی EA Sports FC توسط Electronic Arts

او در مورد نکات جالب بازی جدید ادامه داد: دو چیز برای ما مهم است و هواداران می گویند برای آنها هم مهم است. اولی اعتبار است. ما در حال حاضر در بازی هستیم ما 19 هزار بازیکن، 700 تیم و 30 لیگ داریم. این اعتبار برای تجربه EA Sports ضروری است و همینطور ادامه خواهد داشت. موضوع بسیار مهم دیگر خلاقیت و توانایی ما برای ایجاد تجربیات جدید و جذابی است که طرفداران می گویند از ما در الکترونیک آرتز انتظار دارند.”

اظهارات جکسون با اظهارات قبلی ناشر مطابقت دارد که گفته بود مجوز فیفا باعث شده است که برخی از جنبه های کلیدی بازی های فوتبال پشت سر گذاشته شوند. اندرو ویلسونمدیر عامل EA در نوامبر 2021 گفت که این مجوز مانعی بر سر راه جاه طلبی های این شرکت برای سری بازی های فیفا است و از گسترش Electronic Arts فراتر از حالت سنتی 11v11 یا اکوسیستم های دیجیتال گسترده تر جلوگیری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید