ایندیانا جونز برای ماجراجویی نهایی در ایندیانا جونز 5 فیلم و پوستر فیلم بازمی گردد

لوکاس فیلم ویدیو و پوستر جدیدی از ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

در اخبار اخیر سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که لوکاس فیلم ویدیوها و پوسترهای جدید ایندیانا جونز و Dial of Fate را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. این ویدئو نشان می دهد که ایندیانا جونز در حال بازبینی یکی از اکتشافات قبلی خود است که می تواند مسیر تاریخ را تغییر دهد. برخی از سکانس های هیجان انگیز فیلم مانند تعقیب و گریز نفس گیر و فرار وسیله نقلیه نیز در این ویدئو نشان داده شده است.

دانلود ویدیو آپارات

هریسون فورد او در فیلم Indiana Jones and the Dial of Fate نقش خود را در نقش ایندیانا جونز تکرار کرد. فیبی والر-پل به عنوان هلنا شاو، آنتونیو باندراس مثل رنالدو، مسی میکلسن به عنوان یورگن ولر، توماس کرچمن به عنوان سرهنگ وبر، بوید هالبروک به عنوان کلاببر، رنه ویلسون شانت مثل مزون توبی جونز در نقش باسیل شاو و جان ریس دیویس در نقش صلاح از دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم ایندیانا جونز 5 بازی می کنند.

جیمز منگولدکارگردان نامزد اسکار فیلم لوگان (لوگان) فیلم ایندیانا جونز 5 را کارگردانی کرد و با به جز باترورث و جان هنری باترورثنویسندگان فیلم فورد علیه فراری فیلمنامه را نوشته اند. استیون اسپیلبرگ او سال ها برای کارگردانی ایندیانا جونز و Dial of Fate در نظر گرفته شد، اما سال گذشته کارگردانی این پروژه را رها کرد. ظاهرا استیون اسپیلبرگ از کارگردانی کنار رفته است تا امکان ادامه این سریال محبوب را به نسل جدیدی از کارگردانان بسپارد.

  فاز اول پروژه توسعه فیبر نوری امروز افتتاح می شود.

کاتلین کندی، فرانک مارشال و سیمون امانوئل آنها به همراه استیون اسپیلبرگ به عنوان تهیه کننده ایندیانا جونز و Dial of Fate کار می کنند. والت دیزنی پیکچرز و لوکاس فیلم مسئولیت تولید و والت دیزنی توزیع ایندیانا جونز 5 را بر عهده دارند. طرفداران برای دیدن آخرین ماجراجویی هریسون فورد در نقش ایندیانا جونز نیازی به صبر طولانی ندارند و این فیلم در 30 ژوئن اکران خواهد شد. .

دیدگاهتان را بنویسید