تعیین فضای مورد نیاز برای بازی The Lord of The Rings: Gollum در PS5

به تازگی اکانت توییتر PlayStation Game Size میزان حجم مورد نیاز برای نصب The Lord of The Rings: Gollum بر روی کنسول پلی استیشن 5 را فاش کرده است.

زمان زیادی تا اکران رسمی The Lord of The Rings: Gollum باقی نمانده است. تولید شده توسط استودیو بازی Daedalic قرار است در تاریخ 25 می (4 ژوئن) برای کنسول های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس عرضه شود. Xbox Series S و PC منتشر خواهند شد.

در این اثر کاربران در نقش گالوم به توسعه داستان بازی خواهند پرداخت. حال در جدیدترین اخبار دنیای بازی، ساعاتی پیش اکانت توییتر پلی استیشن گیم سایز فضای لازم را برای تجربه این اثر بر روی کنسول نسل نهم سونی به اشتراک گذاشت.

شخصیت گولوم در بازی ارباب حلقه ها: گلوم

کاربران برای تجربه این کار در کنسول پلی استیشن 5 به فضایی معادل 18664 گیگابایت نیاز خواهند داشت.جالب است بدانید حجم مورد نیاز برای تجربه نسخه پلی استیشن 4 این بازی تقریبا دو برابر شماره قبلی است. بر این اساس، دارندگان کنسول PS4 به 30514 گیگابایت فضا نیاز خواهند داشت. این به دلیل استفاده از فناوری فشرده سازی Kraken است.

نظرت چیه عزیزم از این کار چه انتظاری داری؟ نظر خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  تیم کشتی آلیش بانوان ایران با حمایت همراه اول قهرمان آسیا شد

دیدگاهتان را بنویسید