ری استیونسون بازیگر فیلم های ثور و سریال آسوکا درگذشت

ری استیونسون، بازیگر ایرلندی که از آثارش می توان به فیلم های Thor، فیلم RRR و سریال Ahsoka اشاره کرد، در سن 58 سالگی درگذشت.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونری استیونسون بازیگر ایرلندی درگذشت که اهالی سینما را شوکه کرد. ورایتی گزارش داد که این بازیگر در سن 58 سالگی درگذشت، اما علت مرگ او هنوز مشخص نیست و گزارشی منتشر نشده است. ری استیونسون بیش از همه برای بازی در نقش ولستاگ در دنیای سینمایی مارول در طول سال‌ها شناخته شد و در فیلم‌های Thor، Thor: The Dark World و Thor: Ragnarok ایفای نقش کرد.

از دیگر نقش های مهم استیونسون در سال های اخیر باید به بازی او در فیلم RRR اشاره کرد که بسیار مورد توجه قرار گرفت. استیونسون اولین بازیگری خود را در فیلم تئوری پرواز در سال 1998 انجام داد، پس از بازی در فیلم شاه آرتور، برای بازی در نقش فرانک قلعه با نام مستعار پانیشر در فیلم Punisher: War Zone انتخاب شد و سپس حضور خود را در فیلم های The Book of دید. الی، بچه های دیگر، ایرلندی را بکش، سه تفنگدار، جی آی جو: تلافی، سه گانه واگرا، مرد تصادف، مرد تصادف: تعطیلات هیتمن و خاطره.

ری استیونسون

استیونسون همچنین با حضور در سیتی سنترال، رم، دکستر، بلک سایلز و وایکینگ ها، حرفه ای درخشان در تلویزیون داشته است. او اخیرا در 1242 Gateway to the West و Cassino در Ischia بازی کرد، اما اخیراً برای بازی در Ahsoka توجه بیشتری را به خود جلب کرد. او در سریال آسکا نقش بیلان اسکول را بازی کرد که متاسفانه نتیجه کارش را ندید.

  سفر به اورانوس: عجیب ترین سیاره در منظومه شمسی

گفته می شود که استیونسون سر صحنه فیلمبرداری کاسینو در ایسکیا ایتالیا بوده و تنها 4 روز قبل از تولید در سن 59 سالگی درگذشت. گفته می شود که او در حین فیلمبرداری در بیمارستانی در شهر ایسکیا ایتالیا بستری شده است، اما جزئیات بیشتری در دست نیست. استیونسون یک بار با روث جمل ازدواج کرد که در سال 2005 طلاق گرفت. آنها دارای 3 فرزند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید