پست های جدید باگ توییتر توییت های حذف شده

مشکل فقط به توییت های حذف شده محدود نمی شود و برخی از کاربران در حال ارسال مجدد هستند بازنشر گزارش داده اند که حذف شده اند.

هنوز اطلاعات دقیقی از میزان این باگ در دست نیست، اما گزارش های مختلفی از باگ جدید در فضای مجازی منتشر شده است.

این سوال در ذهن برخی افراد ایجاد شده است که آیا انتشار مجدد مطالب حذف شده در واقع یک باگ جدید توییتر است یا گذار به هوش مصنوعی یا حتی رفتار غیرقابل پیش بینی ایلان ماسک باعث بروز چنین مشکلاتی شده است؟

یکی از کاربران می گوید که اوایل سال جاری تمام توییت های خود را حذف کرده است و اکنون باگ جدید باعث شده است که توییت های حذف شده مجددا ارسال شوند.

باگ جدید توییتر و ارسال مجدد توییت های حذف شده

برخی از کاربران می گویند که توییت های سال قبل آنها که حذف کرده اند دوباره ارسال شده است. برخی از این توییت ها مربوط به مسائل سیاسی و برخی دیگر مربوط به مسائل اجتماعی بوده و حتی توییت های شخصی نیز در میان توییت هایی دیده می شود که به اشتباه پس از پاک شدن بازنشر شده اند.

حال سوال این است که چرا باگ توییتر اطلاعات سه سال پیش را پس از حذف دوباره منتشر می کند؟ حتی برخی از کاربران این سوال را دارند که چرا این شبکه اجتماعی چنان کنترلی بر روی داده های کاربران دارد که حتی پس از حذف محتوا، اطلاعات بازیابی و منتشر می شود؟

بدون شک ظهور چنین باگی اصلا چیز خوشایندی نیست و می تواند باعث نگرانی کاربران شود. یکی از کاربران توییتر می گوید حدود 34000 توییت حذف شده او به دلیل باگ جدید بازیابی شده اند. او تأیید می کند که تمام توییت های خود را در نوامبر گذشته حذف کرده است و اکنون می بیند که توییت ها بازیابی شده اند.

  تصویر جدید شیائومی 12 دوربین سه گانه پشتی آن را نشان می دهد

کاربر می‌گوید که احتمالاً خطای سرور توییتر است، و خاطرنشان می‌کند که بیش از 400 کاربر دیگر مشکلات مشابهی را تجربه می‌کنند.

برخی از کاربران می گویند از زمان روی کار آمدن ایلان ماسک، باگ های توییتر افزایش یافته است. باید دید موضوع بازنشر توییت های حذف شده به کجا ختم می شود.

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید