تاریخ پخش اولین تریلر کینگ کنگ نتفلیکس اعلام شد

تاریخ پخش انیمیشن نتفلیکس جزیره جمجمه را اعلام کرد و همچنین اولین تریلر انیمیشن King Kong را منتشر کرد.

بهمن 99 بود که نتفلیکس از همکاری با Legendary برای ساخت یک سریال انیمیشنی بر اساس فیلم Kong: Skull Island خبر داد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناولین تریلر انیمیشن King Kong منتشر شد. در اولین تریلر انیمیشن جزیره جمجمه می بینیم که خدمه یک کشتی در جزیره جمجمه به دام افتاده اند و حالا باید با موجودات ترسناک و غول پیکر زیادی روبرو شوند که یکی از آنها کینگ کنگ است. در زیر می توانید آن تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

علاوه بر این، نتفلیکس اعلام کرد که انیمیشن جزیره جمجمه در تاریخ ۲۲ ژوئن ۲۰۲۳ (۱ تیر ۱۴۰۲) از این شبکه پخش خواهد شد. نیکلاس کانتو در نقش چارلی، می ویتمن در نقش آنی، دارن بارنت در نقش مایک، بنجامین برت در نقش کاپیتان و بتی گیلپین در نقش ایرنه از جمله صداپیشگان انیمیشن جزیره جمجمه هستند. علاوه بر تریلر، اولین پوستر انیمیشن جزیره جمجمه نیز منتشر شده است که در ادامه مشاهده می کنید:

اولین پوستر انیمیشن جزیره جمجمه

جزیره جمجمه در دنیای سینمایی Monsterverse اتفاق می‌افتد و نتفلیکس به خدمه یک کشتی شکسته، جزیره‌ای پر از هیولا و پادشاهی که بر آنها حکومت می‌کند اشاره کرده است. انیمیشن King Kong توسط Powerhouse Animation Studio سازنده انیمه Castlevania و Blood of Zeus ساخته شده است. برایان دافیلدکارگردان خود به خود به همراه فیلمنامه نویس The Babysitter و Love and Monsters نویسنده و تهیه کننده اجرایی Skull Island هستند.

  تایید فصل هفتم انیمه My Hero Academia با انتشار تریلر و پوستر

همچنین Godzilla x Kong: The New Empire که دنباله Godzilla vs. این کنگ است در 15 مارس 2024 (25 مارس 1402) منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید