تریلر گیم پلی Assassin’s Creed: Mirage در PlayStation Showcase نمایش داده شد

اولین تریلر گیم پلی بازی Assassin’s Creed: Mirage در جریان رویداد PlayStation Showcase نمایش داده شد و تاریخ انتشار این بازی نیز تایید شد.

یوبی سافت سپتامبر گذشته و در جریان رویداد Ubisoft Forward با معرفی جدیدترین نسخه از سری بازی های Assassin’s Creed به ریشه های این سری بازگشت و امشب در رویداد PlayStation Showcase اولین تریلر گیم پلی این بازی را به نمایش گذاشت. علاوه بر این، در پایان ویدیو، تاریخ انتشار بازی ۱۲ اکتبر ۲۰۲۳ (۲۰ اکتبر ۱۴۰۲) اعلام شد و تایید شد که Assassin’s Creed: Mirage اکنون برای پیش‌فروش در دسترس است.

این ویدیوی زیر را ببینید:

دانلود از آپارات

Assassin’s Creed Mirage آخرین قسمت از این سری است که در آینده منتشر خواهد شد. به گفته یوبی سافت، این بازی مشابه نسخه های قدیمی این سری ساخته خواهد شد و از فضای وسیع و RPG سه نسخه آخر دور خواهد بود. داستان Mirage تنها در یک شهر، بغداد روایت می شود و گیم پلی بازی بیشتر بر روی عناصر مخفی کاری و پارکور توسعه یافته است. همچنین زمان لازم برای تکمیل بازی بسیار کمتر خواهد بود. در همین حال، یوبی سافت به صراحت اعلام کرده است که قصد دارد با توسعه Mirage به رویکردی متمرکزتر بازگردد، مشابه نسخه های قدیمی سری Assassin’s Creed.

بازی Assassin’s Creed Mirage قرار است در سال 2023 بر روی پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس عرضه شود.Xbox Series S منتشر خواهد شد.

تسکوسازنده تجهیزات بازی از پخش زنده رویداد پلی استیشن توسط زومجی حمایت کرد.

  امکان همکاری یک توسعه دهنده Iron Man VR با سونی برای توسعه بازی های PSVR2

دیدگاهتان را بنویسید