تولید فیلم ترسناک خونین سیندرلا

داستان کلاسیک سیندرلا در یک فیلم ترسناک خشن به نام نفرین سیندرلا اقتباس شده است.

در میان آخرین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که پس از وینی پو و چگونه گرینچ کریسمس را دزدید، یک داستان کلاسیک دیگر برای کودکان در حال تبدیل شدن به یک فیلم ترسناک ترسناک است. همانطور که Bloody Disgusting گزارش کرده است، فیلم ترسناک خشونت آمیز Cinderella’s Curse بر اساس داستان کلاسیک سیندرلا ساخته خواهد شد.

ChampDog Films حقوق فیلم Cinderella’s Curse را به بازار فیلم آمریکا (AFM) می فروشد. Bloody Disgusting Media گزارش می دهد که این فیلم ترسناک برای اکران در اکتبر 2023 برنامه ریزی شده است و فیلمبرداری این پروژه از ماه آینده در بریتانیا آغاز می شود. لوئیزا وارنکارگردان خانه عروسک کارگردانی و تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارد هری باکسلی فیلمنامه آن را به نوشتن تبدیل می کند.

لوئیزا وارن اظهار داشت: “این اقتباسی منحصر به فرد از داستان سیندرلا است که همه ما آن را دوست داریم و حضور همه را ارائه می دهد. قتل های واقعاً وحشتناکی به دست سیندرلا رخ خواهد داد. «فکر می‌کنم سگ‌های شکاری در بازگویی تاریک سیندرلا بسیار سرگرم‌کننده خواهند بود.» فیلم ترسناک وینی پو: خون و عسل ماه گذشته اکران شد اما نقدهای خوبی از سوی منتقدان دریافت نکرد.

  افزایش قابلیت انتشار DLC داستانی Horizon Forbidden West

دیدگاهتان را بنویسید