داستان شیائومی و مدل سازی اپل در iOS. آیا زمان آن رسیده است که MIUI خودکفا باشد؟

اگر شیائومی بخواهد MIUI را به یک پوسته اندرویدی معتبر تبدیل کند، می‌تواند دو پوسته MIUI را ارائه دهد که از نظر ظاهری با یکدیگر متفاوت هستند، یکی برای کاربران چینی و دیگری برای کاربران سایر نقاط جهان. به این ترتیب تغییرات بصری عمده ای در هر نسخه اعمال خواهد شد.

بنابراین نسخه جهانی MIUI با ظاهر اصلی تری ارائه می شود که شباهتی به iOS ندارد و با توجه به علاقه چینی ها به سیستم عامل موبایل اپل، نسخه چینی MIUI با الهام از iOS منتشر خواهد شد.

شیائومی اولین شرکتی نیست که دو پوسته اندرویدی ارائه می دهد. به عنوان مثال، Vivo پوسته Origin را برای چین و Fun Touch را برای کاربران دیگر کشورها طراحی کرد.

نسخه اصلاح‌شده MIUI برای چین و بازارهای جهانی نیز می‌تواند به سرعت بخشیدن به عرضه به‌روزرسانی‌ها کمک کند، زیرا شیائومی از نظر تئوری مجبور نیست منابع را به روش دوجانبه خود اختصاص دهد. اما نقطه ضعف روش ذکر شده این است که هر بازاری ممکن است دقیقاً به خواسته خود نرسد.

فرقی نمی کند شیائومی کدام مسیر را طی کند، زیرا نتیجه این خواهد بود که کاربران نسخه جهانی MIUI دیگر مجبور نخواهند بود شباهت های این پوسته اندرویدی را با iOS تحمل کنند.

زمان طراحی مجدد MIUI فرا رسیده است

  چگونه نمایش عکس پروفایل واتس اپ را برای مخاطبین خاص محدود کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید