Rockstar می خواهد GTA 6 کامل باشد

مدیر عامل Tic-Toe Interactive می گوید که Rockstar در ساخت GTA 6 کمال گرا است. زیرا در حال کار بر روی یکی از بزرگترین دنباله های تاریخ است.

ما به طور رسمی می دانیم که GTA 6 اکنون در راه است اشتراوس زلنیکمدیرعامل Take-Two Interactive ادعا می کند که Rockstar با این دنباله به سمت کمال می رود. از آنجایی که شور و شوق زیادی در اطراف این بازی جهان باز وجود دارد، باید ببینیم Rockstar چگونه از یک بازی بزرگ مانند GTA V به GTA 6 تبدیل خواهد شد. با این حال، صبر طرفداران در حال اتمام است و آنها می خواهند تاریخ انتشار بازی به پایان برسد. در اسرع وقت اعلام شود.

بیانیه Zelnik در مورد GTA 6 از پادکست اخیر Aarthi و Sriram حذف شدند. جایی که از او پرسیده شد که Tic-Toe و استودیوهای زیرمجموعه آن چگونه با ایجاد تجربیات جدید و ارزشمند برای طرفداران تعادل برقرار می کنند و در عین حال به آنچه که سریال را برای بازیکنان جذاب می کند وفادار می ماند.

Zelnick پاسخ داد: “من فکر می کنم این چالشی است که افراد در Rockstar با آن دست و پنجه نرم می کنند.” هر بار یک نسخه جدید از Grand Theft Auto در راه است، باید چیزی باشد که قبلاً هرگز ندیده‌اید، و باید آنچه را که ما درباره این سری فکر می‌کنیم منعکس کند. پاسخ راک استار [به این قضیه] این صرفاً به دنبال کمال است. دنبال چیزی کمتر نباشید سپس به آن هدف خواهیم رسید.”

سه شخصیت اصلی بازی Rockstar's GTA V

اگرچه باید منتظر ماند و دید کمال گرایی چه معنایی برای بازی جدید GTA خواهد داشت، اما ظاهرا یکی از بازیگران فیلم نیز به تخصصی بودن محصول اشاره کرده و به شایعات پیرامون بازی دامن زده است. با این حال، مشخص نیست که آیا رفتار او واقعاً معنادار است یا فقط هواداران را فریب می دهد.

  ارسال ساعت های اتمی به خورشید برای کشف راز ماده تاریک

خوشبختانه، ما تقریباً می دانیم که GTA 6 چه زمانی منتشر می شود. وقتی تیک تو اعلام کرد که این بازی در سال مالی 2025 منتشر می شود، ارزش سهام آن به میزان قابل توجهی افزایش یافت: “ما انتظار داریم با انتشار چندین بازی پیشگام وارد دوره جدیدی در سال مالی 2025 شویم. بازی‌هایی که معتقدیم استانداردهای جدیدی را در صنعت ما ایجاد می‌کنند. ما را قادر می‌سازد تا بیش از ۸ میلیارد دلار (۶.۴ میلیارد پوند) درآمد خالص داشته باشیم.»

دیدگاهتان را بنویسید