Total War: Pharaoh با تریلر رونمایی شد

استودیو Creative Assembly تریلر بازی Total War: Pharaoh را برای PC منتشر کرد.

در اخبار اخیر، Creative Assembly از جدیدترین نسخه از سری محبوب استراتژی Total War رونمایی کرده است. این نسخه جدید Total War: Pharaoh نام دارد و در ماه اکتبر (۹ مهر تا ۹ آبان) سال جاری از طریق فروشگاه های استیم و اپیک گیمز برای بازیکنان رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. با توجه به لانچ تریلر بازی Total War: Pharaoh، تمرکز اصلی بر روی جنگ های مصر باستان خواهد بود.

در این دوره، سلطنت فرعون مرنپتا به پایان رسید و کشور مصر در هرج و مرج بود. زیرا بسیاری از حاکمان آرزوی تبدیل شدن به فرعون بعدی را دارند. بازیکنان می توانند با انتخاب یکی از هشت فرقه مختلف که هر کدام دارای ویژگی ها و توانایی های منحصر به فرد هستند، بازی را شروع کنند و امپراتوری خود را به مصر، کنعان و آنتالیا گسترش دهند. مانند بازی های قبلی Total War، بازیکنان می توانند قلمرو خود را گسترش دهند و از طریق دیپلماسی یا حمله مستقیم، تاج و تخت فرعون را به دست آورند.

آن دسته از بازیکنانی که به دنبال جنگ هستند ممکن است با ویژگی های آب و هوایی پویا در میدان نبرد مواجه شوند، از جمله باران های سیل آسا و طوفان های شن، که هر کدام تاثیر قابل توجهی بر وضعیت نبرد خواهند داشت. این بازی همچنین دارای یک حالت سفارشی سازی کمپین جدید است که در آن بازیکنان می توانند سناریوهای مختلفی را با منابع و بلایای طبیعی دلخواه خود تنظیم کنند.

  فرصتی برای انتشار اطلاعات جدید در مورد بازی Diablo 4 قبل از مراسم اهدای جوایز بازی امسال

دانلود از آپارات

بازی Total War: Pharaoh در سه نسخه منتشر خواهد شد. نسخه استاندارد شامل بازی پایه است و 60 دلار قیمت دارد. نسخه Deluxe دسترسی به اولین Faction Pack و موسیقی متن دیجیتال را ارائه می دهد و نسخه Dynasty شامل دو بسته Faction و یک بسته کمپین اضافی است که قیمت ها در تاریخ بعدی اعلام می شود.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار دنیای بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید