آپدیت Windows 11 Moment 3 با بسیاری از ویژگی های جدید منتشر شد

تغییرات به روز رسانی ویندوز 11 و ویژگی های جدید

یکی از ویژگی های قابل توجه آپدیت Windows 11 Moment 3، ظاهر جدید پنل ویجت اکنون به طرح سه ستونی با دو ستون برای اخبار و یک ستون برای ویجت ها تغییر یافته است.

سئو کول

یکی دیگر از تغییرات بزرگ، امکان کپی کدهای امنیتی در اعلان ها است. با وجود این ویژگی، اگر از احراز هویت دو مرحله‌ای استفاده می‌کنید و یک اعلان ایمیل (یا یک پیام همگام‌سازی شده از تلفن خود) دریافت می‌کنید، می‌توانید بلافاصله کد را در کلیپ بورد خود کپی کنید.

سئو کول

قسمت تنظیمات ویندوز 11 نیز با این آپدیت تغییرات زیادی می کند. به عنوان مثال، اکنون یک صفحه تنظیمات USB4 جدید وجود دارد که در آن می توانید ایستگاه های اتصال USB4 و دستگاه های متصل به آنها را مدیریت کنید. همچنین صفحه تنظیمات حریم خصوصی Presence Sensing وجود دارد، بنابراین در لپ‌تاپ‌هایی که از آن پشتیبانی می‌کنند، می‌توانید انتخاب کنید که کدام برنامه‌ها از حسگرهای حضور استفاده کنند.

علاوه بر این، اکنون می‌توانید کنترل روشنایی پاسخگوی محتوا را حتی زمانی که لپ‌تاپ شما به برق وصل است فعال کنید، بنابراین باتری دستگاه شما دیرتر و هر بار که یک فیلد نوشتاری را لمس می‌کنید، خالی می‌شود، حتی زمانی که دستگاه به صفحه کلید فیزیکی متصل است. این امر نشان می دهد.

صفحه حساب‌ها بخش دیگری است که با این به‌روزرسانی به‌روزرسانی شده است و می‌تواند فضای ذخیره‌سازی موجود را در تمام اشتراک‌های OneDrive شما به‌طور دقیق نشان دهد.

در File Explorer، منوهای زمینه اکنون از میانبرهای صفحه کلید پشتیبانی می کنند، بنابراین می توانید مانند تصویر زیر، کلید صفحه کلیدی را فشار دهید که مطابق با یک گزینه منوی خاص است.

  Moto G73 و Moto G53 معرفی شدند. میان رده جدید موتورولا با تغییرات فراوان

سئو کول

در نهایت، چندین ویژگی دسترسی در این به‌روزرسانی وجود دارد، از جمله پشتیبانی از زبان‌های بیشتر از طریق زیرنویس‌ها و همچنین پشتیبانی از لهجه‌های بیشتر از طریق دسترسی صوتی. این به روز رسانی همچنین پشتیبانی از بلوتوث کم انرژی صوتی را به ویندوز 11 اضافه می کند تا کیفیت صدا و عمر باتری را در هنگام استفاده از بلوتوث بهبود بخشد.

آپدیت Windows 11 Moments 3 اکنون اختیاری است و با رفتن به تنظیمات می توان آن را نصب کرد. اگر ترجیح می دهید منتظر بمانید، مایکروسافت یک به روز رسانی اجباری را در 13 ژوئن منتشر می کند که علاوه بر تغییرات ذکر شده، چندین اصلاح را نیز شامل می شود.

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید