امکان لغو بازی پلی استیشن 5 از Deviation Games

کالین موریارتی در پادکست Sacred Symbols اعلام کرد که اولین بازی پلی استیشن 5 که توسط Deviation Games ساخته شده بود، لغو شده است.

پس از شروع کار در سال 2021، استودیوی مستقل Deviation Games از همکاری با سونی برای توسعه یک بازی چند نفره جدید برای پلی استیشن 5 و رایانه شخصی خبر داد. از آن زمان تاکنون جزئیات زیادی درباره این بازی منتشر نشده است، اما گزارش های اخیر حاکی از وضعیت آشفته داخلی در استودیو است که منجر به اخراج تعدادی از کارمندان بخش شده است.

حال در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که ظاهرا اولین بازی پلی استیشن 5 که توسط استودیو Deviation Games ساخته شده بود، کنسل شده است. کالین موریارتی او در پادکست نمادهای مقدس اعلام کرد که قبل از اعلام رسمی از اخراج کارمندان بخش مطلع بوده است. این گزارشگر می گوید از همین منبع از لغو بازی PS5 توسط استودیو مطلع شده است. این در راستای شایعات اخیر مبنی بر لغو بازی است.

کالین موریارتی گفت که اگرچه استودیو Deviation Games احتمالا می تواند از این شرایط بحرانی خارج شود و به پروژه دوم برود، اما به نظر نمی رسد سرمایه گذاری مالی و مشارکت بیشتری با پلی استیشن وجود داشته باشد. در ژانویه سال گذشته، Studio Division از افتتاح شعبه دیگری در کانادا برای تسریع در کار بر روی اولین پروژه خود خبر داد. اما در اواخر سال 2022 گزارش شد که جیسون بلوندل جدا از این استودیو می باشد.

  مایکروسافت در حال برنامه ریزی رونمایی هایی شبیه به GoldenEye قبل از نمایشگاه بزرگ است

دیدگاهتان را بنویسید