انتشار دو بسته الحاقی پولی برای بازی Alan Wake 2

Alan Wake 2 میزبان به‌روزرسانی‌های رایگان پس از عرضه در کنار دو بسته الحاقی پولی Night Springs و The Lake House خواهد بود.

Alan Wake 2 برای عرضه در اکتبر 2023 برنامه ریزی شده است. Remedy Entertainment به تازگی اولین تریلر گیم پلی این بازی ترسناک را در رویداد PlayStation Showcase منتشر کرده و جزئیات جدیدی از داستان و دو شخصیت قابل بازی آن را به اشتراک گذاشته است. اکنون در جدیدترین اخبار بازی، استودیوی Remedy برخی از جزئیات پشتیبانی پس از عرضه را در بخش پرسش و پاسخ وب سایت رسمی الن ویک منتشر کرده است.

Alan Wake 2 میزبان به روز رسانی های رایگان پس از راه اندازی خواهد بود. با این حال، هنوز مشخص نیست که این به روز رسانی ها شامل چه محتوای جدیدی می شوند. استودیو رمدی اعلام کرد که پس از انتشار بازی، طرفداران باید منتظر دو بسته الحاقی پولی به نام‌های Night Springs و The Lake House باشند. در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد این محتوای اضافی وجود ندارد و بازیکنان باید برای انتشار اطلاعات موثق بیشتر منتظر بمانند.

Alan Wake 2 با موتور بازی Northlight ساخته شد که قبلا برای ایجاد Quantum Break، Control و کمپین تک نفره CrossfireX استفاده می شد. این بازی ترسناک بقا در تاریخ 25 اکتبر (17 مهر) برای پلتفرم های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس. ایکس باکس سری اس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. این بازی فقط به صورت دیجیتالی در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت.

  اولین تصاویر و مشخصات فاش شده توسط Google Pixel 6E

دیدگاهتان را بنویسید