بازگشت صداپیشگان از بازی اصلی در Metal Gear Solid Delta: Snake Eater

بازسازی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater شاهد بازگشت صداپیشگان از بازی اصلی خواهد بود.

انتظارات از Metal Gear Solid Delta: Snake Eater بسیار زیاد است. البته، چنین شور و شوقی در اطراف همه بازسازی های یک بازی محبوب وجود دارد. اما با توجه به عملکرد کونامی در چند سال گذشته و این واقعیت که هیدئو کوجیما، کارگردان این مجموعه دیگر درگیر ساخت متال گیر نیست و همین موضوع باعث شده تا کاربران نسبت به کیفیت نهایی این بازسازی شک و تردید داشته باشند. ناشر ژاپنی بازی گفت که این بازسازی به بازی اصلی وفادار خواهد بود. اما از دیدگاه کونامی، چه جنبه هایی از این بازسازی باید دست نخورده باقی بماند؟

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، یکی از آن موارد صداپیشگان این بازی هستند. کونامی تایید کرده است که صدای اصلی Metal Gear Solid Delta بازخواهد گشت و بازیگران تغییری نمی‌کنند. البته هنوز سوالاتی در مورد آن نقش وجود دارد. به عنوان مثال، آیا صداپیشه های اصلی برای ضبط مجدد دیالوگ خود باز می گردند یا کونامی از نسخه بهبود یافته و بازسازی شده استفاده می کند؟

بازی Metal Gear Solid 3: Snake Eater Game مجموعه ای بی نظیر از صداپیشگان داشت که اجرای آنها فراموش نشدنی بود. از جانب لوری الن در نقش باس دیوید هایتر مثل نیک اسنیک. با این حال، انتظار می رود کونامی در هفته ها و ماه های آینده اطلاعات بیشتری در مورد Metal Gear Solid Delta: Snake Eater منتشر کند.

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس ایکس باکس سری اس و رایانه شخصی در حال توسعه است.

  رودخانه های متلاطم و تپه های یخ زده تاریخچه آبی مریخ را نشان می دهد

دیدگاهتان را بنویسید