بازیگر Better Call Saul به ویل اسمیت در Bad Boys 4 می پیوندد

ری سیهورن، بازیگر Better Call Saul، آخرین بازیگری است که پس از قراردادی با سونی، به گروه بازیگران Bad Boys 4 پیوست.

فوریه گذشته بود سونی پیکچرز بار دیگر به ساخت فیلم پسران بد 4 با بازی ویل اسمیت و مارتین لارنس چراغ سبز نشان داد و این فیلم اکشن وارد مراحل تولید شده و اکنون جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونبازیگر دیگری به جمع بازیگران فیلم پسران بد 4 اضافه شد. ددلاین گزارش داد، ستاره Better Call Saul، ری سیهورن، پس از قراردادی با سونی پیکچرز، به بازیگران Bad Boys 4 پیوست، اما هیچ خبری در مورد نقش او در این اکشن وجود ندارد.

قسمت چهارم فیلم پسران بد هم اکنون در مرحله فیلمبرداری و تولید است و پیش از آن ویل اسمیت، مارتین لارنس، ونسا هاجنز، الکساندر لودویگ، پائولا نونس، اریک دین، تاشا اسمیت، یوان گریفیث و جان سلی در Bad Boys 4 نیز فاش شد عادل العربی و بلال فلاح، کارگردانان Bad Boys for Life برای کارگردانی Bad Boys 4 بازخواهند گشت. این فیلم اکشن هنوز تاریخ اکران ندارد.

کریس برمنر که پیش از این فیلمنامه پسران بد 3 را نوشته بود، مسئولیت نگارش فیلمنامه پسران بد 4 را بر عهده داشت. “پسران بد برای زندگی” قبل از همه گیری ویروس کرونا در سینماها اکران شد و این اکشن بیش از 426.5 میلیون دلار در سرتاسر جهان فروخت که 206.3 میلیون در شمال بود. آمریکا و 220.2 میلیون دلار در کشورهای دیگر در سراسر جهان.

ری سیهورن بیش از همه برای بازی در سریال Better Call Saul در طول سال‌ها شناخته می‌شود و برای آن نامزد دریافت جایزه امی شد. از دیگر کارهای او می توان به بازی در فیلم سواران، فیلم Inside Man: Most Wanted، فیلم مشمع کف اتاق، سریال Whitney، سریال Franklin & Bash و سریال Veep اشاره کرد.

  تکمیل 90 درصد از مراحل توسعه Octopath Traveler 2

دیدگاهتان را بنویسید