بازی Mortal Kombat 2 Kitana Casting فاش شد

برادران وارنر و New Line Cinema به تازگی کیتانا را برای بازی در این فیلم انتخاب کرده اند فیلم Mortal Kombat 2 علاوه بر گسترش بازیگران این فیلم انتخاب و استخدام شده است.

New Line Cinema در حال ساخت دنباله Mortal Kombat است. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناحتمالا بازیگر نقش کیتانا در این فیلم مشخص شده است. آدلین رودولف بازیگر سریال ماجراهای سرد سابرینا پس از قراردادی با برادران وارنر به جمع بازیگران Mortal Kombat 2 اضافه شد. رودولف قرار است در این اکشن فیلم نقش کیتانا را بازی کند و پیش از آن شاهد پیوستن تاتی گابریل بازیگر سریال You و The Chilling Adventures of Sabrina به نقش جید در فیلم Mortal Kombat 2 بودیم.

آدلین رودولف، بازیگر فیلم ماجراهای سرد سابرینا

علاوه بر این کارل اربن، بازیگر نقش بیلی بوچر در سریال The Boys، برای نقش جانی کیج در Mortal Kombat 2 انتخاب شد. سایمون مک کوادکارگردان Mortal Kombat برای کارگردانی دنباله این فیلم اکشن بازخواهد گشت. جرمی اسلیتر نویسنده سریال های Moon Knight و The Umbrella Academy وظیفه نگارش فیلمنامه Mortal Kombat 2 را بر عهده دارد.انتظار می رود جسیکا مک نامی و جاش لاوسون در این فیلم بازگردند.

فیلم Mortal Kombat در سال 2021 در سینماها و HBO Max اکران شد و نقدهای متوسط ​​تا ضعیف را از منتقدان و تماشاگران دریافت کرد. Mortal Kombat بیش از 83.7 میلیون دلار در سرتاسر جهان فروخته است که 3.42 میلیون دلار در آمریکای شمالی و 41.4 میلیون دلار در کشورهای دیگر است. البته فیلم Mortal Kombat نیز با استقبال خوب کاربران HBO Max مواجه شد.

  خداحافظ کاربران توییتر؟ | کلیک

آدلین رودولف بیشتر برای بازی در سریال ماجراهای سرد سابرینا شناخته می شود و همچنین در آثار دیگری مانند سریال های Riverdale و Resident Evil بازی کرده است. او اخیرا در فیلم پسر جهنمی: مرد کج و خزنده نیز بازی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید