تاریخ انتشار انیمیشن Transformers به ​​تعویق افتاد

پارامونت پیکچرز از تغییر تاریخ اکران Transformers One خبر داده و اکران این انیمیشن را نزدیک به دو ماه به تاخیر انداخته است.

پارامونت پیکچرز در ارتباط با eOne و Hasbro در حال کار بر روی یک فیلم انیمیشن بر اساس سری Transformers هستند و چندی پیش مشخص شد که Transformers One برای اکران در 19 جولای 2024 در نظر گرفته شده است. اکنون در جدیدترین نسخه اخبار سینما و تلویزیونانیمیشن Transformers به ​​تاخیر افتاد. پارامونت پیکچرز اعلام کرد که انیمیشن Transformers One اکنون با تقریباً دو ماه تاخیر برای اکران در تاریخ 13 سپتامبر 2024 (23 سپتامبر 1403) برنامه ریزی شده است.

در واقع، Transformers One قرار است یک هفته پس از نمایش Beetlejuice 2 و Blade اکران شود و سپتامبر را به ماه شلوغی برای سینماها تبدیل کند. البته فیلم Blade به دلیل اعتصاب نویسندگان ممکن است دیر اکران شود. استیون اسپیلبرگ تهیه کننده اولین انیمیشن Transformers است.

جاش کولیکارگردان انیمیشن «بازی اسباب بازی 4» که برای آن برنده جایزه اسکار بهترین انیمیشن شد، کارگردانی انیمیشن «تبدیل شوندگان یک» و نگارش فیلمنامه این انیمیشن را بر عهده دارد. اندرو بارر و گابریل فراری که سابقه نوشتن فیلمنامه Ant-Man and the Wasp را در کارنامه خود دارند. همچنین کریس همسورث، برایان تایری هنری، اسکارلت جوهانسون، کیگان مایکل کی، جان هام و لارنس فیشبرن صداپیشگی شخصیت های انیمیشن Transformers را بر عهده داشته اند.

Transformers One داستان Optimus Prime جوان با صداپیشگی کریس همسورث و Megatron جوان با صداپیشگی Brian Tyree Henry را دنبال می کند که از برادران به دشمنان قسم خورده تبدیل شده اند و تمرکز فیلم بر روی رابطه بین این دو شخصیت خواهد بود. اسکارلت جوهانسون صداپیشگی الیتا و کیگان مایکل کی صداپیشگی Bumble Bee را در این انیمیشن بر عهده دارند. Jon Hamm صداپیشگی Sentinel Prime و Laurence Fishburne صداپیشگی Alpha Trion در Transformers را بر عهده خواهند داشت.

  ایسوس برنامه انتشار اندروید 12 را اعلام کرد

Transformers: Rise of the Beasts فیلم بعدی از سری Transformers است که Transformers 7 برای اکران در 9 ژوئن برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید