تاریخ انتشار Marvel’s Spider-Man 2 به زودی اعلام خواهد شد

پس از نمایش بازی Marvel’s Spider-Man 2 در نمایشگاه پلی استیشن، اطلاعات بیشتری منتشر شد.

گیم پلی Marvel’s Spider-Man 2 دیروز برای اولین بار فاش شد و حالا استودیو Insomniac Games اطلاعات جدیدی از این بازی انحصاری PS5 را در وبلاگ رسمی پلی استیشن به اشتراک گذاشته است. منطقه تایید شده رودخانه شرقی در کوئینز یکی از مناطق جدیدی است که بازیکنان به کاوش خواهند پرداخت.

دکمه L1 چوب برای قدرت های سیمبیوت جدید پیتر تنظیم شده است. شما هنوز هم می توانید در بازی جاخالی بدهید، اما برخی از حملات به Parry نیاز دارند. انیمیشن‌های مبارزه و حذف جدید برای نمایش پیتر پارکر هیجان‌انگیزتر اضافه شده است. اینسومنیاک همچنین به بررسی رابطه شخصی پیتر با سمبیوت و تأثیر آن بر افراد نزدیک به او اشاره کرد.

ویژگی جدید Web Wings به پیتر یا مایلز اجازه می دهد تا در شهر قدم بزنند. می توان از تونل های باد برای افزایش سرعت استفاده کرد و SSD کنسول پلی استیشن 5 بارگذاری سریع آیتم های درون بازی را آسان می کند. برای بازیکنان علاقه مند به مخفی کاری یا مبارزه، ویژگی ها و ابزارهای جدیدی اضافه شده است، از جمله حذف دوگانه و زیپ لاین ساخت وب.

مرد عنکبوتی در بازی Marvel's Spider-Man 2 با دشمنان مبارزه می کند

قدرت الکتریکی درخشان مایلز مورالس در Marvel's Spider-Man 2

Web Grabber دشمنان را به سمت یکدیگر می کشد. مایلز می تواند قدرت Venom Blast خود را با قابلیت Chain Lighting به دشمنان نزدیک منتقل کند یا از Thunder Burst برای حمله ای قدرتمند و ویرانگر بر روی زمین استفاده کند. هر شخصیت درختی مهارت های خاص خود را دارد. اما در عین حال، یک درخت مهارت مشترک وجود دارد که ارتقاء آن برای هر دو شخصیت اعمال می شود. ویجت ها نیز به اشتراک گذاشته شده اند و حتی با یکدیگر تمرین خواهند کرد.

  Realme 11 Pro Plus دارای حالت عکاسی از ماه خواهد بود

از نظر گرافیکی، بازی دارای سایه ها و بازتاب های چشمگیرتر، بافت های با کیفیت بالاتر و تراکم ذرات بالاتر است. همچنین صدای سه بعدی و پشتیبانی از محرک های تطبیقی ​​و بازخورد لمسی دوگانه اضافه شده است.

اگرچه تاریخ انتشار بازی مشخص نیست، اما Insomniac امیدوار است به زودی آن را اعلام کند. بازی Marvel’s Spider-Man 2 پاییز امسال برای پلی استیشن 5 عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید