دیسکورد زومجی خانه – زومجی

سرور Discord زومجی امروز فعال می شود. اگر حساب دیسکورد دارید می توانید ما را در دیسکورد دنبال کنید و ما را به دوستان خود معرفی کنید.

بدون شک تا به حال همه شما با پلتفرم دیسکورد آشنا هستید یا حداقل نام دیسکورد را شنیده اید. Discord پلتفرمی است که در ابتدا در بین گیمرها و استریمرها محبوب بود، اما با گذشت زمان کاربران بیشتری پیدا کرد. قابلیت چت متنی در کنار صحبت کردن و فعالیت های گروهی، پلتفرم Discord را به یکی از محبوب ترین پلتفرم ها برای ایجاد جوامع جدید تبدیل کرده است. البته سهولت استفاده از رابط کاربری این پلتفرم و امکان ایجاد دسته بندی های مختلف نیز در این محبوبیت بی تاثیر نماند.

بنابراین، ما همچنین دیدیم که شاید بد نباشد که جایی برای مکالمات پراکنده ای که در سایت اصلی زومجی جایی ندارند، وجود داشته باشد. به این معنی که شما می توانید به بحث در مورد مسائل و مطالب سایت در خود سایت ادامه دهید، اما در موارد مرتبط یا غیر مرتبط و پراکنده می توانید صحبت های خود را به اختلاف نظر ما برسانید. برای شروع، ما دسته بندی هایی را انتخاب کردیم که فکر می کردیم برای همه جذاب باشد، بدون شک به مرور زمان و با نظر شما این دسته بندی ها را گسترده تر و بهتر خواهیم کرد. فقط به یاد داشته باشید که این سرور در نهایت متعلق به شما است و باید از کسب و کار شما پشتیبانی کند، بنابراین لطفاً سعی کنید آن را حفظ و بهبود بخشید.

  هفت بازی به زودی از Game Pass حذف خواهند شد

برای پیوستن به زومجی دیسکورد روی این لینک کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید