زمانی که RTX 4060 Ti در ژاپن عرضه شد، تنها یک نفر خریدار آن بود

به نظر می رسد که کارت گرافیک GeForce RTX 4060 Ti در ژاپن چندان مورد استقبال قرار نگرفته است و در زمان عرضه این کارت تنها یک خریدار در یکی از فروشگاه های ژاپنی حاضر شد.

زمان عرضه محصولات جدید انویدیا در تمام کشورهای دنیا یکسان است و تنها تفاوت آن در زمان عرضه است. بنابراین، برای مثال، راه اندازی کارت گرافیک GeForce RTX 4060 Ti در آمریکا صبح و در اروپا بعد از ظهر آغاز شد. بنابراین این زمان برای کشورهای آسیایی به ساعات پایانی شب می رسد. البته در برخی از فروشگاه های ژاپن همیشه مرسوم است که هنگام عرضه محصولات مهم، فروشگاه را در شب باز نگه می دارند تا خریدارانی که علاقه مند به خرید در ساعات اولیه عرضه هستند بتوانند محصول مورد نظر خود را تهیه کنند. البته این روش برای همه فروشگاه های بزرگ وجود ندارد.

فروشگاه تامین کننده GeForce RTX 4060 Ti در ژاپن

در این مغازه های ژاپنی که حدود ساعت 10 شب باز می شوند، معمولا مردم پشت درب مغازه ها صف می کشند و منتظر باز شدن مغازه ها هستند. با توجه به آنچه که در طول دو سال گذشته که یک پردازنده گرافیکی جدید منتشر شد، دیدیم، استقبال از RTX 4060 Ti اصلا خوب نبوده است، و طبق گفته GDM، که معمولاً اخبار و مسائل مربوط به منطقه Akihabara را پوشش می دهد. توکیو، ژاپن، تنها دو فروشگاه در هر زمان عرضه. شب مغازه شان را باز کردند. عجیب ترین چیز این است که فقط یک نفر منتظر خرید کارت گرافیک RTX 4060 Ti بود.

قیمت کارت گرافیک RTX 4060 Ti برای مصرف کنندگان ژاپنی حدود 69800 ین است که معادل 500 دلار است. در حال حاضر نمی توان گفت که عرضه کارت گرافیک RTX 4060 Ti در کشورهای مختلف دنیا بسیار موفق بوده است. حتی برخی از فروشگاه ها مانند Mindfactory در آلمان این محصول را تنها چند ساعت پس از عرضه آن تخفیف می دهند. به هر حال باید دید آینده محصول جدید انویدیا چه خواهد بود.

  فروش PSVR2 احتمالاً بهتر از حد انتظار خواهد بود

کارت گرافیک RTX 4060 Ti 8 گیگابایتی از 24 می (3 ژوئن) با قیمت 399 دلار در دسترس است. نسخه 16 گیگابایتی آن نیز از ماه جولای با قیمت 499 دلار برای کسانی که احساس می‌کنند می‌توانند از حافظه گرافیکی بیشتری برای بازی یا تولید محتوا استفاده کنند، در دسترس خواهد بود.

در نهایت، نظرات خود را در مورد آن با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید