فروش جزیره مرده 2 از 2 میلیون نسخه گذشت

گروه Embracer اعلام کرده است که Dead Island 2 بیش از 2 میلیون نسخه فروخته است.

گروه Embriser در گزارش موقت این شرکت برای سه ماهه چهارم سال مالی 2023 اعلام کرد که بازی Dead Island 2 بیش از 2 میلیون نسخه فروخته است. این بازی اکشن نقش آفرینی از استودیو Dambuster بهترین عملکرد را در هفته اول انتشار از نظر فروش و درآمد در بین آثار PLAION و Deep Silver دارد.

لارس وینگفورزمدیرعامل Embracer Group گفت: «خوشحالم که اعلام کنم Dead Island 2 بیش از 2 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. خوب است که ببینیم زمان اضافی استودیو Dambuster برای بهینه سازی بیشتر بازی نتیجه داده است.

بازی Dead Island 2 در تاریخ 1 می (21 آوریل) در دسترس بازیکنان قرار گرفت و در 3 روز اول انتشار یک میلیون نسخه فروخت. این بازی هک اند اسلش توسط استودیو Yager در سال 2014 ساخته شد اما در سال 2015 اعلام شد که Sumo Digital مسئولیت توسعه را بر عهده گرفته است. در سال 2019 استودیو Dambuster، استودیوی داخلی Deep Silver Company به عنوان سازنده بازی انتخاب شد.

Dead Island 2 هم اکنون برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس در دسترس است. Xbox Series S و PC قابل آزمایش هستند. به عنوان بخشی از Expansion Pass، بازی میزبان دو بسته الحاقی داستانی خواهد بود که دشمنان، سلاح ها و محتوای جدیدی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد.

  فاش ویدیویی 9 دقیقه ای از Squadron 42، نسخه تک نفره Star Citizen

دیدگاهتان را بنویسید