مایکروسافت در رویداد بیلد 2023 قوانین بازی در دنیای سیستم عامل ها را تغییر داد

اگر از همه اخبار هوش مصنوعی خسته شده اید کاملاً درست می گویید! اما نمی توان آن را انجام داد; دنیای فناوری چند سالی است که خود را برای غواصی در اقیانوس هوش مصنوعی آماده می کند و حالا که اکثر غول های فناوری روی پای خود ایستاده اند، باید منتظر اخبار بیشتری در حوزه هوش مصنوعی باشیم.

همین چند هفته پیش، ساندار پیچای در رویداد سالانه Google I/O آنقدر از کلمه هوش مصنوعی استفاده کرد که ویدیوی طنز او حتی از تیک توک خارج شد و ما به شوخی گفتیم که نام رویداد باید به Google AI تغییر می کرد. سال

حال در رویداد بیلد امسال که شب گذشته به صورت حضوری با سخنرانی ساتیا نادلا در سیاتل واشنگتن برگزار شد و تا فردا ادامه دارد، مایکروسافت نشان داد که در عرصه هوش مصنوعی در رقابت با گوگل جایگاه خود را از دست نداده است. و تقریباً همه چیزهایی که در این رویداد به نمایش گذاشته شد توسط Kopilot بود. برای ویندوز 11 و اج بگیرید تا در ترمینال ویندوز کد بنویسید، بوی هوش مصنوعی می دهد.

البته بسیاری از تحلیلگران بر این باور بودند که مایکروسافت افشای قابلیت های مبتنی بر هوش مصنوعی را تا انتشار ویندوز 12 به تعویق می اندازد. اما به نظر می رسد رقابت با گوگل ردموندی ها را بیش از پیش هیجان زده کرده است.

با اضافه شدن دستیار هوش مصنوعی به ویندوز، به نظر می رسد که مایکروسافت قوانین بازی را در زمینه سیستم عامل به طور کامل تغییر داده است و حال باید دید که آیا گوگل و اپل نیز حاضر به باز کردن پای خود هستند یا خیر. هوش مصنوعی به سیستم عامل های خود.

  واکنش مدیر IGP به طرح جدید وزارت ارتباطات برای پیام رسان های داخلی: ساده لوحانه است!

در مراسم دیشب نیمی از افشاگری ها به هوش مصنوعی و نیمی دیگر به ویژگی های جدید ویندوز 11 اختصاص داشت که با هم به بررسی آنها می پردازیم.

8 رویداد مهمی که در روز اول کنفرانس مایکروسافت بیلد 2023 رخ داد

1- معرفی Microsoft 365 Kopilot AI Assistant برای ویندوز 11 و اج

دیدگاهتان را بنویسید