Alan Wake 2 فقط به صورت دیجیتال در دسترس خواهد بود

Remedy اعلام کرده است که Alan Wake 2 تنها به صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد و خبری از عرضه فیزیکی آن نیست.

ویترین اخیر پلی استیشن اولین گیم پلی بازی مورد انتظار Alan Wake 2 را به نمایش گذاشت و اشتباه نیست اگر بگوییم بازی ترسناک بقا Remedy بار دیگر توجهات را به خود جلب کرد. پس از نمایش، استودیوی سازنده بخش پرسش و پاسخ وب سایت بازی را به روز کرد و به بسیاری از سوالات پاسخ داد.

یکی از اطلاعات جالب و مهم، بازی الن ویک است 2 فقط به صورت دیجیتالی منتشر خواهد شد و رمدی گفت که قصد ندارد نسخه فیزیکی این بازی را منتشر کند. این استودیو دلایل مختلفی برای این کار دارد. ابتدا، بسیاری از مردم به خرید دیجیتال روی آوردند: «می‌توانید پلی‌استیشن 5 را بدون درایو دیسک بخرید، و Xbox Series S نیز یک کنسول دیجیتال است. غیر معمول نیست که بازی های ویدیویی مدرن فقط به شکل دیجیتال در دسترس باشند.

رمدی هزینه بازی را یکی دیگر از دلایل این اقدام عنوان می کند. نسخه دیجیتال نسخه استاندارد بازی را برای کنسول ها با قیمت 60 دلار و همچنین نسخه PC را در دسترس قرار می دهد. قیمت آن فقط 50 دلار است. قیمت نسخه لوکس 80 دلار برای کنسول و 70 دلار برای رایانه شخصی است. نسخه Deluxe شامل Expansion Pass برای دو بسط بازی و چندین پوسته درون بازی است.

رامدی در پایان نمی‌خواست یک بازی فیزیکی که نیاز به دانلود داشته باشد منتشر کند: «ما نمی‌خواستیم یک محصول دیسکی منتشر کنیم که برای پخش آن نیاز به دانلود داشت. ما فکر نمی کنیم که تجربه جالبی باشد.”

  امکان کاهش چشمگیر قیمت کارت گرافیک RTX 30 تا شهریور ماه

بازی Alan Wake 2 در تاریخ 25 مهر (17 مهر) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس باکس سری اس و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید