اعلام تاریخ پخش فصل دوم چرخ زمان با انتشار اولین تصاویر

آمازون با انتشار تصاویری جدید تاریخ انتشار سریال درام فانتزی The Wheel of Time را فاش کرد.

از جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که شرکت آمازون تصاویر جدیدی از تاریخ پخش فصل دوم سریال نقش آفرینی چرخ زمان منتشر کرده است. جنگجوی پایک فاش شد این عکس ها نگاهی گذرا از بازیگران اصلی سریال است دانیل هانیرزمند پایک و جاش استرادوسکی ایناهاش. فصل 2 این مجموعه درام فانتزی در تاریخ 10 سپتامبر به طور انحصاری در Amazon Prime Video برای طرفداران پخش خواهد شد.

عکس جدید از فصل دوم سریال چرخ زمان

عکس جدید از فصل دوم سریال چرخ زمان

در چرخ زمان، Moirne Damodred، به عنوان یکی از اعضای سازمان Aes Sedai، به دنبال جادوگران پنهان می شود تا از ورود قریب الوقوع نیروی شیطانی به نام Dark One جلوگیری کند. در خلاصه فصل دوم می خوانیم: «دوستان جوان منطقه دو رودخانه در معرض تهدیدهای بیشتری قرار دارند. زنی که آنها را پیدا کرده و راهنمایی کرده بود اکنون نمی توانست کمک کند. بنابراین آنها باید به دنبال منابع دیگر قدرت باشند.»

سری چرخ زمان بر اساس رمان های فانتزی محبوبی به همین نام نوشته شده است رابرت جردن جنگجوی ساخته شده و پایک، دنیل هنی، سوفی اوکوندو، کای الکساندر، مادلین مدن، زوئی رابینز، مایکل مک الهاتون، بارنی هریس، مارکوس رادرفوردجوشا استرادوسکی، پریانکا بوز، تیلور ناپیر و امانوئل ایمانی در بازیگران دارد. از بازیگران جدید فصل دوم می توان به موارد زیر اشاره کرد: راگا راگنارس، جی دافی، مایا سیمونسن و ریما ته ویاتا نقل شده.

راف جودکینز او به عنوان تهیه کننده و مجری سریال های چرخ زمان و رزمند پایک فعالیت می کند. هریت مک دوگال و براندون ساندرسون آنها مسئول آماده سازی پروژه هستند. این سریال فانتزی توسط آمازون و تلویزیون سونی پیکچرز تولید شده است. فصل اول سریال چخ زمان دارای 8 قسمت بود که در 28 آبان 1400 پخش شد. این سریال قبل از شروع فصل اول برای فصل بعد تمدید شد.

  ما رنگ‌های قرمز و آبی Xbox Elite Series 2 را آشکار می‌کنیم

دیدگاهتان را بنویسید