بازیگران در یک ویدیوی جدید درباره داستان واقعی که الهام‌بخش Gran Turismo بود صحبت می‌کنند

سونی پیکچرز ویدیوی جدیدی برای Gran Turismo منتشر کرده است که شامل توضیحات بازیگران اصلی درباره داستانی است که الهام‌بخش این نمایش است.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که سونی پیکچرز ویدیوی جدیدی از فیلم زندگینامه ای نقش آفرینی ورزشی درام Gran Turismo منتشر کرده است. ارلاندو بلوم، دیوید هاربر و آرچی مدکوی با طرفداران به اشتراک گذاشته شد در این ویدیو بازیگران اصلی و جان ماردنبروRacing Driver داستان الهام‌بخش نوجوانی را روایت می‌کند که از مهارت‌های بازی ویدیویی خود برای تبدیل شدن به یک راننده مسابقه‌ای حرفه‌ای در زندگی واقعی استفاده می‌کند.

دانلود ویدیو آپارات

نیل بلومکمپکارگردان فیلم منطقه 9 (منطقه 9) در راس فیلم Gran Turismo بود و جیسون هالنویسنده فیلم «تک تیرانداز آمریکایی» و زک بیلیننویسنده فیلم کینگ ریچارد فیلمنامه را بر اساس یک داستان واقعی نوشته است. این فیلم ماجراهای یک بازیکن سطح بالای Gran Turismo را دنبال می کند که آرزوی تبدیل شدن به یک راننده مسابقه حرفه ای را دارد.

دیوید هاربر بازیگر سریال Stranger Things، آرچی مدکوی بازیگر سریال See، اورلاندو بلوم بازیگر Kingdom of Heaven، دارن بارنتبازیگر فیلم Love Hard جرالدین استل هالیولبازیگر فیلم Crank: High Voltage (Crank: High Voltage) جاش استرادوسکیبازیگر سریال “چرخ زمان” دانیل پویگبازیگر سریال نائومی جیمن هانسوبازیگر الماس خونی و توماس کرچمنبازیگر فیلم کینگ کنگ (کینگ کنگ) در فیلم Gran Turismo بازی می کند.

اقتباس سینمایی Gran Turismo توسط Sony Pictures و PlayStation Productions تولید شده است اسد کزلباش، کارتر سوان، داگ بلگراد، دانا برونته و کازونوری یامائوچی آنها به عنوان تهیه کننده اجرایی در پروژه خدمت کردند. این فیلم ورزشی بیوگرافی برای اکران در 11 آگوست 2023 (20 اوت 1402) برنامه ریزی شده است. سری بازی های GT پس از عرضه در سال 1997 به دلیل سطح بالای جزئیات و واقع گرایی، محبوبیت زیادی کسب کردند.

  تریلر بازی Dr. عجیب در بازی Marvel's Midnight Suns

دیدگاهتان را بنویسید