تریلر جدید Diablo 4 از کارگردان برنده اسکار

یک تریلر اکشن زنده برای Diablo 4 توسط یک برنده اسکار ساخته شد.

بلیزارد تریلر اکشن جدیدی از Diablo 4 منتشر کرده است. این تریلر از کلویی ژائوبرنده اسکار برای کارگردانی این فیلم سرزمین عشایر ساخته شده است. نام تریلر Needing Saviors و کارگردان دیگر آن است کیکو او F. تریلر مورد بحث جلوه ای از آنچه در بازی Diablo 4 در انتظار بازیکن است را به تصویر می کشد. این تریلر اکشن زنده فضای وهم انگیز و سینمایی بازی را نشان می دهد که درگیر درگیری، ترس و تخریب است.

در نیاز به ناجیان، او دنیای تاریک پناهگاه را نشان می دهد. سرزمینی متاثر از هیولاهای وحشی و نبردها در Berean’s Paradise and Burning Hell: «با داستانی جذاب که احساسات و انسانیت را در شخصیت های بازی القا می کند، این تریلر بینندگان را به سفری در میان خرابه های لیلیت می برد. مادر مصمم است که دوباره پناهگاه را اداره کند.

لینک دانلود آپارات

در طول تریلر، شخصیت‌های پناهگاه التماس‌های دلخراشی به دوربین می‌کنند و از بینندگان می‌خواهند که به آنها کمک کنند تا از خشم لیلیت فرار کنند. ژائو در توضیح این تریلر گفت: «در کار با بلیزارد، ما این فرصت عالی را داشتیم تا دنیای تاریک، هیجان انگیز و تخیلی Diablo 4 را وارد دنیای واقعی کنیم. طرفداران Diablo بسیار پرشور هستند و بسیاری از آنها بیش از دو دهه است که با سریال همراه هستند. ما می خواهیم عدالت را در قبال هواداران رعایت کنیم و به تاریخ غنی و تشکیلات جهانی احترام بگذاریم، در حالی که وقتی بازیکنان در بازی غوطه ور می شوند، احساسات قوی را برانگیخته ایم.”

  RoboCop: Rogue City تا سپتامبر 2023 به تعویق افتاد

بازی Diablo 4 در تاریخ 6 ژوئن برای پلی استیشن 4. پلی استیشن 5ایکس باکس وان، Xbox Series X | Xbox Series S و کامپیوترهای شخصی در دسترس خواهند بود. علاوه بر این، این بازی از cross-play و cross-progression پشتیبانی می‌کند و در صورت انتشار روی کنسول‌ها، دارای Co-op محلی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید