توجه داشته باشید که گوشی (2) اوایل تابستان با باتری 4700 میلی آمپر ساعتی وارد بازار می شود


به گفته مدیرعامل Notting، آقای Carl P، دومین گوشی هوشمند این شرکت با نام Notting Phone (2) در ماه جولای عرضه خواهد شد. او این اطلاعات را امروز در مصاحبه با فوربس اعلام کرد. مدیرعامل ناتینگ قبلا فاش کرده بود که گوشی‌های نسل دوم این شرکت مبتنی بر پردازنده اسنپدراگون 8 پلاس نسل 1 خواهند بود که یک جهش بزرگ نسبت به نسخه قبلی است و آن را به گوشی‌های پرچمدار نزدیک‌تر می‌کند. البته پرچمداران سال 2023 اغلب از نسل دوم اسنپدراگون 8 استفاده می کنند که از نسل اول اسنپدراگون 8 پلاس قدرتمندتر است.

استفاده از تراشه پرچمدار سال گذشته کوالکام در واقع یک تصمیم استراتژیک برای Nutting بود و این شرکت معتقد است که هزینه اضافی مربوط به اسنپدراگون 8 نسل 2 ارزش عملکردی را ندارد و همان پردازنده سال گذشته می‌تواند بسیار مفید باشد. انتخاب خوب معقول و مقرون به صرفه.. حال باید دید این تصمیم در نهایت چگونه اجرا می شود و نوتینگ فون (2) با چه قیمت و مشخصاتی روانه بازار می شود. البته اگر قیمت این گوشی “مناسب” باشد، بسیاری از افراد استفاده از اسنپدراگون 8 پلاس نسل 1 را به جای اسنپدراگون 8 نسل 2 می پذیرند. مورد اول به هیچ وجه توجیه نخواهد شد و این مشکل می تواند باعث افت شود. در فروش گوشی Notting Phone (2).

تلفن نوتینگ (2)

تصویری که در بالا مشاهده می کنید مربوط به گوشی Notting (2) است و از یک تیزر تبلیغاتی رسمی که توسط خود Notting در اوایل این ماه به اشتراک گذاشته شده است، گرفته شده است. حتی در حال حاضر، به نظر می رسد که هیاهوی پیش از عرضه برای این گوشی به آرامی کاهش می یابد و شرکت Nutting به سبک OnePlus هر هفته برخی از مشخصات گوشی جدید خود را قطره قطره فاش می کند.

  اینتل مشخصات کامل ابرکامپیوتر Aurora را اعلام کرد

بیشتر بخوانید:


در مورد مشخصات باید اشاره کنیم که طبق آخرین گزارش ها و اطلاعات ارائه شده توسط سازنده، نوتینگ فون (2) به باتری 4700 میلی آمپر ساعتی مجهز خواهد شد که 200 میلی آمپر ساعت ظرفیت بیشتری نسبت به نسل اول دارد. با این حال، هنوز از استاندارد صنعتی امروزی 5000 میلی آمپر ساعتی فاصله دارد. البته ظرفیت نامی باتری تنها ملاک نیست و باید منتظر ماند و دید در عمل چقدر می تواند دوام بیاورد.


دیدگاهتان را بنویسید