تولید فیلم Thunderbolts مارول به دلیل اعتصاب نویسندگان متوقف شده است

اعتصاب نویسندگان قبلاً قربانی دیگری گرفته است و منجر به توقف تولید تاندربولتز و سریال مرد شگفت‌انگیز دنیای سینمایی مارول شده است.

اعتصاب نویسندگان ملی در هالیوود همچنان ادامه دارد و منجر به تعطیلی چندین پروژه شده است اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناین حمله قربانی دیگری گرفت. هالیوود ریپورتر گزارش داد که مارول استودیو مجبور شد پیش تولید فیلم Thunderbolts را به دلیل اعتصاب نویسندگان در سراسر کشور متوقف کند. این در حالی است که چندی پیش اتفاق مشابهی در مورد فیلم Blade رخ داد. ددلاین همچنین می گوید که مارول اخیراً مجبور شد تولید سریال مرد شگفت انگیز را متوقف کند.

لی سونگ جین، خالق سریال Beef که اخیراً مورد تحسین منتقدان نتفلیکس قرار گرفته است، وظیفه بازنویسی فیلمنامه Thunderbolts را بر عهده گرفته است. نسخه اولیه اسکریپت از اریک پیرسون با سابقه نگارش فیلمنامه Black Widow، Thor: Ragnarok و Godzilla vs. کنگ نوشته شده است. جیک شرایر او پس از کارگردانی فیلم Robot & Frank، فیلم Paper Towns و یک قسمت از سریال Skeleton Crew، کارگردانی فیلم Thunderbolts را بر عهده دارد.

مقاله مرتبط:

  • معرفی فیلم ها و سریال های آینده دنیای سینمایی مارول (2023). به ترتیب زمان پخش

فلورانس پیو در نقش النا بلوا، سباستین استن در نقش باکی بارنز با نام مستعار سرباز زمستان، راسل سفید در نقش جان واکر با نام مستعار مامور آمریکایی، دیوید هاربر در نقش الکسی شوستاکوف، با نام مستعار گارد سرخ، هانا جان کامن مثل یک روح اولگا کوریلنکو به عنوان یک رهبر، جولیا لوئیس دریفوس مثل والنتینا، هریسون فورد به عنوان رئیس جمهور تاندربولت راس، استفن ین و حوا ادبیریاز جمله بازیگرانی هستند که در فیلم صاعقه حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

  آیفون 15 پرو به دکمه هایی با طراحی ثابت مجهز خواهد شد

Thunderbolts قرار است در 26 جولای 2024 اکران شود. فیلم Thunderbolts قرار است پایان مرحله پنجم دنیای سینمایی مارول باشد.

دیدگاهتان را بنویسید