داشتن دو شخصیت فعال در Alan Wake 2

ساگا اندرسون، یک مامور FBI که برای تحقیق در مورد یک سری از قتل ها به برایت فالز می آید، یکی از دو شخصیت آلن ویک 2 است.

در جریان رویداد PlayStation Showcase، Remedy Entertainment تایید کرد که Alan Wake 2 در ماه اکتبر برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه خواهد شد. علاوه بر این، در تریلر جدید اولین نگاهی به گیم پلی بازی داشتیم و در مقاله پرسش و پاسخی که مدت کوتاهی پس از نمایش تریلر منتشر شد، سازندگان این بازی نیز جزئیات بیشتری از داستان دنباله بازی را به طرفداران ارائه کردند. به بازی ترسناک آلن ویک .

یکی از جزئیات جدیدی که در تریلر اخیر Alan Wake 2 فاش شد، حضور دو قهرمان قابل بازی بود. علاوه بر بازگشت نویسنده اصلی که توسط سازندگان به عنوان «به دام افتاده در زندانی کابوس‌آمیز فراتر از دنیای ما» توصیف می‌شود، با شخصیت دوم، مامور اف‌بی‌آی به نام ساگا اندرسون همراه می‌شوید. اندرسون یک چهره پرداز با شهرت در حل پرونده های پیچیده و پیچیده است که در بحبوحه تحقیقات در مورد یک سری قتل های آیینی به برایت فالز می رسد.

آلن ویک در آلن ویک 2

رمدی می‌گوید: «ویک درگیر یک وحشت سیری ناپذیر، تلاش می‌کند تا کنترل ذهنش را حفظ کند و شیطان را در بازی خودش شکست دهد.» همانطور که می توانید تصور کنید، مسیرهای دو شخصیت اصلی به شکلی جذاب با هم تلاقی می کنند. رمدی در توضیح خود می افزاید: «اندرسون و ویک دو قهرمان در دو سفر ناامید هستند. آنها در دو واقعیت وجود دارند که به طور نامفهومی به هم مرتبط هستند. حال، در یک داستان وحشتناک که در آن فقط قربانیان و هیولاها وجود دارند، باید ببینیم که آیا آنها می توانند قهرمانانی باشند که باید باشند.

  مایکروسافت: انحصار کالاف دیوتی به سادگی سودآور نخواهد بود

توسعه دهندگان بازی همچنین توضیح دادند که اگرچه Alan Wake 2 به وضوح دنباله ای برای Alan Wake در نظر گرفته شده است، اما همچنان می تواند به عنوان یک تجربه مستقل باقی بماند. تازه واردها می توانند بدون تجربه بازی اول از این بازی لذت ببرند. البته ارتباطات و رازهای زیادی برای طرفداران قدیمی وجود دارد که می توانند بر اساس دانش قبلی خود کشف کنند.

به همین ترتیب، اگرچه پیوندهایی به دنیای بازی یکپارچه Remedi در این بازی وجود دارد، اما نیازی به خواندن آنها نیست. استودیوی سازنده این بازی برای درک داستان Alan Wake 2 باید Control یا AWE را تجربه کنید چه باشد چه نباشد، می گوید: نه، نیازی نیست. البته این به طرفداران علاقه مند به دنیای الن ویک توصیه می شود. اما کاملا اختیاری است.”

شخصیت دوم آلن ویک ۲

سام لیک، نویسنده و کارگردان خلاق بازی، در اطلاعیه ای جداگانه گفت: «ما دو دنیای بسیار متفاوت برای کشف داریم. دو شخصیت قابل بازی و دو داستان موازی، در یکی آلن ویک، نویسنده ای شکنجه شده، و در دیگری ساگا اندرسون، مامور اف بی آی و قهرمان جدید که چهره پرداز معروفی در حل پرونده های غیرقابل حل است. من به شخصه خیلی مشتاقم اندرسون را به مردم معرفی کنم. دو شخصیت ما بسیار متفاوت هستند و به روش های غیرمنتظره ای به هم متصل می شوند. آنها دو بخش مهم این داستان را تشکیل می دهند. وقتی صحبت از ماوراء طبیعی در دنیای آلن ویک می شود، ساگا یک تازه وارد نسبتاً تازه است. بنابراین شخصیتی مناسب برای افرادی که به تازگی به دنیای Remedy آمده اند. با این حال، برای بازیکنان قدیمی، عمق خوبی از داستان با رمز و راز آن در نظر گرفته شده است.

  EA و Codemasters نشان می دهند که معرفی بازی جدید Need for Speed ​​نزدیک است

Remedy تایید کرده است که Alan Wake 2 دارای دو بسته الحاقی پولی خواهد بود که پس از انتشار بازی علاوه بر آپدیت های رایگان به بازیکنان ارائه می شود.

Alan Wake 2 در تاریخ 16 اکتبر 2023 برای پلی استیشن 5 و Xbox Series X SPC ارائه خواهد شد. این بازی فقط به صورت دیجیتال در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید