معرفی سریال عشق و مرگ، اجرای جدید الیزابت اولسن

عشق و مرگ، سریال جدید HBO Max، همان چیزی بود که الیزابت اولسن را از ماجراجویی های مارول خود استراحت داد.

اواسط سال 2021 بود که HBO Max رسما اعلام کرد که می خواهند سریالی بر اساس داستان کندی مونتگومری بسازند. الیزابت اولسن بلافاصله برای ایفای نقش شخصیت اصلی استخدام شد و بازیگران دیگری نیز در ماه های بعد به تیم سازنده پیوستند. حال جالب است بدانید که چند ماه پس از معرفی سریال عشق و مرگ، سریال دیگری به نام آب نبات ساخته و از شبکه هولو پخش شد. سریالی که باز هم بر اساس داستان کندی مونتگومری ساخته شده است. “همه رویاهای کامل و کامل پایان کامل و بی نقصی ندارند.”

منتقدانی که این سریال را تماشا کردند، نقدهای نسبتاً خوبی داشتند و در مجموع امتیاز متوسطی برای آن داشتند. آنها معتقدند که الیزابت اولسن خود بازی بسیار فوق العاده ای در این سریال ارائه کرده است و مایه حیات این سریال به حساب می آید. از سوی دیگر، برخی معتقد بودند که این بازگویی یک قتل وحشتناک از دیگر داستان های جنایی واقعی قابل تشخیص نیست و به نظر تفاوت چندانی با سریال های مشابه آن ندارد. منتقد وبسایت ورایتی، سریال عشق و مرگ را خوش ساخت اما غیراصیل خواند. زیرا ناخودآگاه مخاطب مدام آن را با نسخه دیگر شبکه یعنی Hulu مقایسه می کند.

الیزابت اولسن و کریستن ریتر در عشق و مرگ

در این سریال الیزابت اولسن نقش زنی خانه دار به نام کندی مونتگومری را بازی می کند. در طرف دیگر ماجرا، ما زن دیگری به نام بتی گور را داریم که شباهت زیادی به کندی دارد. شوهران آنها در گروه کر کلیسا آواز می خوانند، دختران آنها دوستان بسیار صمیمی هستند و شوهران آنها در شرکت های مشابه بسیار خوب کار می کنند. درست است که از بیرون زندگی این دو زن بسیار آرام و بی نقص به نظر می رسد، اما وقتی عمیقاً به داستان آنها می پردازید، می فهمید که این زوج پر از ناامیدی هستند که درباره آنها صحبت نمی کنند و خواسته هایی دارند که به آنها نمی رسد. آنها

  واکنش منتقدان به Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion

داستان این سریال بر اساس اتفاقات واقعی و بر اساس پرونده کندی مونتگومری است. همانطور که در بالا ذکر شد، زندگی کندی و بتی بسیار خوب و بی نقص به نظر می رسد، اما هر کدام مشکلات خاص خود را دارند. کندی از یک طرف بچه های سالمی دارد، به کلیسا می رود و با دوستانش خوشحال است، شوهری وفادار و صمیمی دارد، وضعیت مالی خوبی دارد و چیزهایی از این قبیل. اما هیچ وقت مفیدی برای علایقش ندارد و نمی تواند هیجان و انرژی درونی خود را رها کند، توجه خاصی از سوی همسرش به او نمی شود و احساس می کند که زندگی اش کاملاً تلف شده است.

بتی گور و آلن گور در کلیسا در عشق و مرگ

از سوی دیگر، بتی مشکلات خود را دارد. او همچنین در کلیسا مشغول است و با دوستانش سرگرم می شود، فرزندان خوب و سالمی دارد، به زندگی خود می رسد و غیره. اما او با افسردگی دست و پنجه نرم می کند، با همسرش مشکلات زناشویی دارد، در ابتدا قصد باردار شدن دارد اما پس از مدتی دوباره باردار می شود، نمی خواهد فرزند جدیدش را بپذیرد و مسائل دیگر. با گذشت زمان، کندی از زندگی فعلی خود خسته می شود و می خواهد تغییر بزرگی در زندگی خود ایجاد کند. دیری نگذشت که او جذابیت عجیبی برای همسر بتی، آلن گور پیدا کرد.

او هر ملاقات و ارتباطی را به عنوان چراغ سبز می گیرد. بعد از چند روز متوجه شد که دیگر نمی تواند این حس را از سرش بیرون کند و به آلن فکر کرد. بنابراین او به سراغ او می رود تا در مورد آن صحبت کند. آلن که قبلاً اصلاً به این موضوع فکر نکرده بود و مشغول ترمیم و بهبود رابطه خود با همسرش بود، ناگهان به فکر رابطه با کندی افتاد. او ابتدا این سوال را رد می کند، اما پس از مدتی متوجه می شود که او نیز نمی تواند بر فکر این اتفاق غلبه کند و دوست دارد رابطه ای با کندی را تجربه کند. به همین ترتیب، او تصمیم می گیرد رابطه آنها را شروع کند.

  ChatGPT؛ ابزاری در خدمت انسان یا سلاحی علیه او؟

الیزابت اولسن در راه دادگاه در عشق و مرگ وحشت کرد.

اما از همان ابتدا قوانین و حد و مرزهای رابطه خود را تعیین می کنند تا نه خود و نه شریک زندگیشان از این خیانت آسیبی نبیند; با این حال، با گذشت زمان، آنها قوانین خود را فراموش می کنند و رابطه آنها رشد می کند. اما هیچ چیز به این راحتی که آنها تصور می کردند نیست و کم کم همه چیز خراب می شود. عشق و مرگ یکی از سریال هایی است که به شخصه آن را خیلی دوست دارم و به نظرم داستان بسیار جذابی دارد. اگر شما هم این سریال را دوست دارید و از تماشای آن لذت می برید، فراموش نکنید که سریال های مشابه زیر را در لیست تماشای خود قرار دهید.


سریالی شبیه به سریال عشق و مرگ

دو کارآگاه در سریال باورنکردنی تحقیق می کنند

سریال باور نکردنی

سریال شگفت انگیز

بازیگران: تونی کولت، مریت ویور و کیتلین دور

سال صدور: 2019

یک نوجوان به دروغگویی در مورد سوء استفاده جنسی متهم شد. اما دو کارآگاه برای کشف حقیقت این مسیر را دنبال می کنند. “بر اساس رویدادهای واقعی که هیچ کس باور نخواهد کرد.” باور نکردنی در ژانر جنایی واقعی و بر اساس رویدادهای واقعی است. داستان مجموعه ای از حملات مداوم در واشنگتن و کلرادو. این فیلم از آنجایی که موضوع، داستان و منبع اقتباسی بسیار خوبی داشت، توانست با استقبال گسترده منتقدان مواجه شود. منتقدانی که این اثر را دیده اند آن را قوی اما غم انگیز توصیف می کنند. سریالی که داستانی آشنا را روایت می کند، با این تفاوت که بیشتر به قربانیان می پردازد و داستان آنها را با جذابیت و لطافت زیادی روایت می کند.


جسیکا بیل در نقش کندی مونتگومری در سریال Candy

سریال آب نبات

  انتقال بی صدا از پردازنده گرافیکی RTX 4090 به AD102-301

سریال کندی

بازیگران: جسیکا بیل، ملانی لینسکی و پابلو شرایبر

سال صدور: 2022

داستان این سریال در سال 1980 و تگزاس می گذرد. بین کندی مونتگومری و قربانیش بتی گور. به نظر می رسد مونتگومری همه چیز را دارد. یک همسر عالی با یک شغل خوب، یک دختر و یک پسر، یک خانه خوب در یک محله جدید. پس چرا بهترین دوستش را از کلیسا با تبر کشت؟


جولیا گارنر در نقش آنا دلوی در اختراع آنا.

سریال اختراع آنا

سریال دروغ آنا

بازیگران: آنا کلامسکی، جولیا گارنر و آرین موید

سال صدور: 2022

در سریال «دروغ آنا» یک روزنامه نگار به بررسی پرونده آنا دلویی می پردازد. کسی که چیزهای زیادی برای اثبات دارد. آنا دلویت یک وارث افسانه ای اینستاگرامی آلمانی است که قلب و پول نیویورک را در شبکه های اجتماعی ربوده است. اما آیا آنا بزرگترین کلاهبردار نیویورک است یا فقط یک پرتره جدید از رویای آمریکایی؟ آنا و خبرنگار رابطه دوست/دشمن با طنز سیاه دارند. درست در آن زمان، آنا در انتظار محاکمه اش است و حسابدار در تلاش است تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ بزرگترین سوال خود را بیابد. آنا دلوی کیست؟ این سریال با الهام از یکی از مقالات مجله نیویورک به نام «چگونه آنا دی لوی مردم سرگرم کننده نیویورک را فریب داد؟» ساخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید