نقشه جهانی Diablo 4 با گذشت زمان بزرگتر می شود

به گفته کارگردان Diablo 4، قسمت داستانی بازی در فصل های بازی ادامه نخواهد داشت، اما احتمالا مناطق جدیدی را به نقشه اضافه خواهند کرد.

Diablo 4 دو هفته دیگر عرضه می شود، اما این تازه شروع چندین سال پشتیبانی از بازی است. چرا که سازندگان محتوا پس از عرضه، بازی های اکشن و نقش آفرینی زیادی را در نظر گرفته اند. بلیزارد قبلا تایید کرده بود که فصل اول Diablo 4 در نیمه دوم جولای در دسترس خواهد بود و محتوای جدیدی از جمله ماموریت های داستانی و چالش های فصلی با جوایز ارزشمند را به بازی اضافه خواهد کرد.

حال کارگردان بازی اعلام کرده است که محتوای هر فصل داستان اصلی بازی را گسترش نمی دهد. جو پیپایورا، کارگردان بازی Diablo 4 در مصاحبه ای جدید با رسانه Eurogamer توضیح داد: ما پس از انتشار بازی دو نوع محتوای اضافی خواهیم داشت که شامل سه ماه محتوای فصلی و بسته های الحاقی است. در حالی که امروز در مورد بسته های الحاقی صحبت نمی کنیم، برای بازیکنان مهم است که بدانند این بسته ها بخش مهمی از پشتیبانی پس از انتشار Diablo 4 هستند.

با این حال، وقتی از محتوای فصلی صحبت می کنیم، می دانیم که هدف ما از ارائه آنها مربوط به گسترش دنیای Diablo 4 و Sanctuary است. با این حال، ما نمی خواهیم قسمت اصلی داستان را در قالب فصل ها گسترش دهیم تا بازیکنان برای تجربه بهتر داستان بسته های الحاقی مجبور به دریافت محتوای فصلی نشوند.

رونمایی از شخصیت سرکش در بازی Diablo 4

مدیر Diablo 4 همچنین توضیح داد که دلیل دیگری که چرا بلیزارد قصد ندارد کمپین را در طول فصول گسترش دهد، به رویکرد تیم به هر فصل مربوط می شود. تیم سازنده به جای ایجاد هر فصل بر اساس توالی داستان، قصد دارد آن را به عنوان یک سریال عالی و مستقل بسازد تا هر فصل موضوع و زمینه منحصر به فرد خود را داشته باشد. زیرا محتوا و ماموریت های هر فصل بر اساس همین زمینه اولیه طراحی شده است. پیپایورا همچنین افزود:

  انتشار تریلرهای کوتاه برای نشان دادن رهبران جدید Civilization 6

هر فصل ممکن است شخصیت‌های جدیدی معرفی کند یا شخصیت‌های قدیمی را بازگرداند، اما داستان مستقل و جدا از کمپین اصلی یا فصل‌های دیگر خواهد بود. هر فصل داستان منحصر به فردی را در دنیای Sanctuary روایت می کند تا بازیکنان در طول فصل از آن لذت ببرند و در عین حال به انواع مکانیک های گیم پلی جدید و محتوای جدید دسترسی پیدا کنند. در طول هر فصل سه ماهه، بازیکنان انواع ماموریت‌ها، زمینه فصلی، مکانیک بازی، جوایز، هیولاها برای شکار، باس‌ها و مواردی از این دست را دریافت خواهند کرد که جایگزین محتوای فصل قبل خواهند شد.

دیابلو 4

کارگردان هنری Diablo 4، جان مولر سپس از بازیکنان خواست تا به دنیای Sanctuary به عنوان بوم نقاشی برای داستان‌های فصلی آینده فکر کنند: «پس از تأسیس، می‌توانیم از دنیای بازی برای ایجاد محتواهای مختلف، از جمله داستان‌های کوچک و فرعی استفاده کنیم. هنوز جالب است.”، تاریک و ترسناک هستند و هیچ ارتباطی با Eternal Conflict ندارند، ما همان حس و حال یک دیابلو واقعی را داشتیم. کار کردن روی این نوع محتوا در حال حاضر بسیار سرگرم کننده است.”

وقتی از مولر در مورد امکان گسترش نقشه بازی در هر فصل سؤال شد، گفت: «راستش را بخواهید، ایجاد مناطق بیشتری از دنیای Sanctuary در هر فصل چیزی است که ما از آن لذت می بریم. با این حال، برخی محدودیت های فنی وجود دارد که فرآیند تولید را زمان بر می کند. ما تمایل داریم هر فصل مناطق جدیدی را به نقشه اضافه کنیم و نمی‌خواهیم این ایده را رها کنیم. بدیهی است که در بسته‌های توسعه می‌توانیم مناطق بیشتری از دنیای Diablo 4 را برای کاوش ارائه کنیم، اما تا آنجا که فصل‌ها پیش می‌روند، من ایده حفاری عمیق‌تر در مناطق خاص و کشف سرزمین‌های جدید را دوست دارم.

  اپل برنامه دقیق WWDC 2022 را اعلام کرد

بازی Diablo 4 در تاریخ 16 ژوئن (6 خرداد) روی پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S منتشر خواهد شد. خریداران هر دو نسخه لوکس و نهایی بازی می توانند چهار روز زودتر به آن دسترسی داشته باشند.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار دنیای بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید